jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Rozmowy ogólne.

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez caterpillar » 8 wrz 2011, o 00:05

a to chyba tak jak z wymarzona zabawka ..jak juz ja czlowiek dostanie do po czasie zapomina ,ze byla jego marzeniem...staje sie codziennoscia

harekrysznowałem


serio??? i w pomaranczowym przescieradle z farba na czole tancowales??? :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Abssinth » 8 wrz 2011, o 10:29

i rozdawal czekoladki na ulicach Londynu :D



mi sie marzy spokoj.
wlasne mieszkanie, nie wynajmowane
Ktos, kto bedzie na mnie czekal z obiadem, kiedy wroce wieczorem do domu - Ktos, dla kogo bede mogla ugotowac obiad, jesli to ja wroce wczesniej
miejsce na wszystkie moje ksiazki, zeby nie musialy sie gniezdzic po pudlach
zdrowie i piekne cialo :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez imprecha » 8 wrz 2011, o 11:10

ja jestem chyba inna....nie mam marzeń....
Kiedys jako dziecko miałam jedno i zaklinałam los wróżąc sobie ,ćzy się spełni i spełniło się.
Wrózyłyscie sobie z koleżankami jako dzieci ,ze na trzy-cztery mówimy flip lub Flap ?
I jezeli powiedziało sie to samo w tym samym czasie to marzenie miało sie spełnić?:
imprecha
 

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez sikorka » 8 wrz 2011, o 11:32

Abssinth napisał(a):Ktos, kto bedzie na mnie czekal z obiadem, kiedy wroce wieczorem do domu - Ktos, dla kogo bede mogla ugotowac obiad, jesli to ja wroce wczesniej

piekne marzenie abs :kwiatek: tylko wiesz co? zastanowilo mnie ono troche bo Ty przeciez masz Kogos z kim moglabys je zrealizowac tylko moze nie chcesz (?). jakis czas temu pisalas o swojej duzej checi niezaleznosci, samotnosci w domu. mieszkania samemu... wiec jakbys to pogodzila?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez ewka » 8 wrz 2011, o 12:08

Sikorko, może naszej Abs priorytety się zmieniły? Co nie jest niczym dziwnym, bo przecież nam się w życiu zmienia wiele i to coś nieważne kiedyś - może stać się ważne teraz. To jest fajne, uważam.

Ja mam TAAAAAKĄ!!! radochę!!! Bo mi się odnowił kontakt z dawną koleżanką, z którą... oj długo by mówić. I wyrywamy się z domów na 3 dni i nad morze se jedziemy. I cieszę się jak gówniara :D Może to do spełnionych marzeń nie należy... ale takiego czegoś mi się już dawno chciało :D

A marzę o domku na wsi. Z pelargoniami czerwonymi na parapecie.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Abssinth » 8 wrz 2011, o 12:18

Sikorka - niezaleznosc jest super :)

ale juz mnie meczy powoli zycie na dwa domy...zwlaszcza, ze ostatnio oboje duzo pracujemy/uczymy sie, i nie ma po prostu czasu na dojazdy zbyt czesto...

a w takim idealnym swiecie mielibysmy duuuzy dom, i nie musielibysmy sobie nawzajem na glowach siedziec jesli nie chcielibysmy, a moznaby bylo przyjsc do siebie na przytulanki, jesli by sie chcialo :)

Ewka - super :) milego wyjazdu :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Winogronko7 » 8 wrz 2011, o 12:33

imprecha napisał(a):ja jestem chyba inna....nie mam marzeń....
Kiedys jako dziecko miałam jedno i zaklinałam los wróżąc sobie ,ćzy się spełni i spełniło się.
Wrózyłyscie sobie z koleżankami jako dzieci ,ze na trzy-cztery mówimy flip lub Flap ?
I jezeli powiedziało sie to samo w tym samym czasie to marzenie miało sie spełnić?:


Nie wierzę, że nie masz marzeń. Choć jednego. Może po prostu nie nazywasz go marzeniem? Albo pojawia się jakiś tam mały strach, ze nie wypali i będzie ,,po marzeniu". ?

Gdy byłam dzieckiem wróżyłyśmy z koleżankami z liści akacji :) i dmuchanie świeczek na torcie też miało rzekomo działać heh :)


Ewka- domek na wsi :D das ist das!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez ewka » 8 wrz 2011, o 12:35

:buziaki:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez ambrela » 8 wrz 2011, o 12:42

A spadające gwiazdki? Też ktoś sobie życzył z ich pomocą?:D
Jak ja sobie przypomnę to wszystkie prawie 'zmarnowałam' na jakieś beznadziejne życzenia, które w sumie lepiej, że się nie spełniły :P Może gwiazdki lepiej ode mnie wiedziały, czego mi trzeba ;)

* A teraz o czym marzę? O fajnej pracy w udanym gronie, ale to jak skończę studia ;)
* Żebym miała czas i pieniążki na to, żeby podróżować z drugą połową, zobaczyć kawałek świata.
* No i żebym chociaż raz w życiu mogła coś zrobić nie licząc się z kosztami pieniężnymi- bo to mnie zawsze zasmuca, ze liczę każdy grosik praktycznie i rzadko pozwalam sobie wydać pieniądze bez zastanowienia. Chciałabym, żeby mnie było stać choć raz na jakąś wycieczkę bez szukania noclegów po kosztach itd :P
* Żeby w końcu być w czymś dobra- mieć jakieś hobby, bo w zasadzie, to nigdy chyba nie miałam.
* Coraz częściej tez myślę o tym, że chciałabym mieć kiedyś domek na wsi... :D i widzę, że nie jestem z tym sama (ale marzę jeszcze o Lamie w ogródku p. obiecał, że mi kupi, jak już będzie dom i ogródek :D)- takie czasy, pokolenie ludzi wychowanych w blokach itd...
Avatar użytkownika
ambrela
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 20:39

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez sikorka » 8 wrz 2011, o 13:10

kurcze ewka, ale mi smaka narobilas takim babskim wyjazdem. marzy mi sie taki juz od dawna - wziac pare (nawet 1) dziewczyn i wybyc gdzies bez facetow :heyka:
szkoda tylko, ze nie mam takich rownie jak ja spontanicznych panien :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Bianka » 8 wrz 2011, o 13:10

Marzy mi się własny domek z ogrodem gdzie mała by mogła szaleć, taki domek z klimatem:) żeby nie musieć już wynajmować, własne miejsce na ziemi..praca która daje satysfakcję, możliwość realizowania swojego hobby, zadowolony z pracy mąż, no i zdrowie mi się marzy, inne samopoczucie niż mam na co dzień, ale to już się nie spełni..gdyby już był ten domek i praca to jeszcze jedno dziecko:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Bianka » 8 wrz 2011, o 13:15

aaa i zapomniałam jeszcze jedno ważne marzenie, skończone studia, może za chwilę się zrealizuje, ale jakby tak sięgnąć dalej marzeniami to jeszcze jeden kierunek i konkretny zawód dający satysfakcję:)
Uwielbiam marzyć, naprawdę mnie to relaksuje, mam uśmiech na twarzy jak marzę..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Orm Embar » 8 wrz 2011, o 16:29

caterpillar napisał(a):
harekrysznowałem

serio??? i w pomaranczowym przescieradle z farba na czole tancowales??? :wink:


nieeeee, tak daleko nie zaszedłem. :-) ale w latach 1985-1988 jeździłem do fajnego ośrodka w Ostrowach pod Kutnem, gdzie życie było prawdziwie indyjskie. :-) życie indyjskie mi bardzo pasowała, taka wersja indyjskiej filozofii już nie. ;-)
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Orm Embar » 8 wrz 2011, o 16:30

Abssinth napisał(a):i rozdawal czekoladki na ulicach Londynu :D


... raczej szukałbym czekoladki na ulicach Londynu ;-) ponoć łatwiej niż w Polsce ;-)
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez Abssinth » 8 wrz 2011, o 16:34

Orm Embar napisał(a):
Abssinth napisał(a):i rozdawal czekoladki na ulicach Londynu :D


... raczej szukałbym czekoladki na ulicach Londynu ;-) ponoć łatwiej niż w Polsce ;-)


oj zdecydowanie duzo latwiej...czasem az zbyt czekoladowo dookola :/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 523 gości