Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez Honest » 26 sty 2011, o 21:45

Wiesz, nie wiem czy to jest dobry pomysł. Głową muru nie przebijesz, a jesli zrobisz awanturę to naśla na Ciebi socjal i możesz miec duże problemy. Ja bym wracała do Polski... Trudne to wszystko, ale nic nie wymusisz moim zdaniem na nich. Poza tym, jak ktoś sie piekli, to z natury rzeczy, pod wpływem emocji, nie ulegają niektóre osoby.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 26 sty 2011, o 21:55

zeby wyslac na mnie socjal musza przejsc przez mojego prawnika, uwazam, ze lepiej jest wymoc badania, niz wyladowac w domu samotnej matki w Polsce! zgodnie z prawem nie maja prawa odmowic badan, wiec niech mi dadza na pismie, ze odmawiaja!! a tego nie zrobia!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sansevieria » 26 sty 2011, o 21:56

Pozytywna, wypiekl się tutaj i z nimi bądź jak spokojna skała. Dasz radę.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez Honest » 26 sty 2011, o 22:05

pozytywnieinna napisał(a):zeby wyslac na mnie socjal musza przejsc przez mojego prawnika, uwazam, ze lepiej jest wymoc badania, niz wyladowac w domu samotnej matki w Polsce! zgodnie z prawem nie maja prawa odmowic badan, wiec niech mi dadza na pismie, ze odmawiaja!! a tego nie zrobia!!


To napisz sobie pismo, ze oczekujesz takich badan.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 26 sty 2011, o 22:05

ja wlasnie jestem z nimi zawsze spokojna i moze dlatego mnie splawiaja, jeszcze nigdy sie nie wydarlam na lekarza, zadnego, wiec moze czas sie wydrzec!zawsze wyglada to tak, ze z usmiechem wchodze i perswaduje i perswaduje i rozmawiam i tlumacze i wyjasniam i pokazuje i nagle brak mi argumentow, wychodze i szukam innych sposobow np. wyjezdzalam do Polski albo robilam gdzi8es prywatnie! tak bylo do tej pory, ale moze koniec... mam nadal zamiar byc grzeczna, ale jeszcze bardziej namolna i nieustepliwa!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 26 sty 2011, o 22:11

Bądz dalej jak skała ale nie ustępuj, powiedz że odmowa tylko na piśmie! a jak policje wezwą to tęz powiedz że chcesz na piśmie odmowe, notatkę z ich interwencji itp bo dziecko ma chore nerki i od 3 tygodni choruje a oni odmawiają jej leczenia!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Honest » 26 sty 2011, o 22:12

A najlepiej podaj podstawę prawną na jakiej mocy powinny wykonac te badania.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 26 sty 2011, o 22:14

no wlasnie honest dobry pomysl, jutro nim pojade dowiem sie ten przepis i sobie wydrukuje :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 26 sty 2011, o 22:18

pozytywnieinna napisał(a):no wlasnie honest dobry pomysl, jutro nim pojade dowiem sie ten przepis i sobie wydrukuje :lol:


Pracowałam w urzędzie, to wiem ;] i naprawde, napisz to
a jak nie znajdziesz tego przepisu to napisz sobie na tym wniosku o badanie, że prosisz o podanie podstawy prawnej, na mocy której odmawia się Wam wykonania badania córki.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Sansevieria » 26 sty 2011, o 22:21

A poza tym bądź jak skała oznacza - nie wychodź z uśmiechem. widziałaś kiedyś wychodzącą z uśmiechem skałę?
Honest mądrze prawi, przygotuj sobie paragrafy, ściągawkę na piśmie, nie daj sie spłoszyć.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez Bianka » 27 sty 2011, o 01:02

Skała z uśmiechem:))) Pozytywna trzymam kciuki! musi się udać
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 27 sty 2011, o 05:47

---------- 04:46 27.01.2011 ----------

czesc czytam was, ale ostatnio jestem jakas zakrecona ze nic nie moge napisac:( trzymama kciuki pozyt..ty masz sile w sobie...ja nie mam :(

---------- 04:47 ----------

dzis moje dzieci doprowadzaly mnie do SZALU...:( juz dawno nie mielsimy tak okropnego dnia:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez pozytywnieinna » 27 sty 2011, o 14:17

---------- 12:56 27.01.2011 ----------

limonko, jestes dzielna i silna, bo czasem ci mali terrorysci maja za cel nas wykonczyc, a nam mamom naleza sie czasem wagary, bo bez nich jest ciezko!

do lekarza dzwonilam, bo nie chcialam jej wlec taki kawal drogi, autobusem, podobno lekarz dal zlecenie do szpitala i mam czekac na termin badan :bezradny: nie ma goraczki, wiec wzielam ja na krotki spacer, bo mroz, to troche jej splynelo...

teraz spi, mam taka nadzieje, bo posmarowalam ja olejkiem kamforowym, wiec mam nadzieje, ze nie siedzi w lozku i nie zlizuje go z siebie, bo ona ma rozne pomysly :lol:

---------- 13:17 ----------

limonko, jestes dzielna i silna, bo czasem ci mali terrorysci maja za cel nas wykonczyc, a nam mamom naleza sie czasem wagary, bo bez nich jest ciezko!

do lekarza dzwonilam, bo nie chcialam jej wlec taki kawal drogi, autobusem, podobno lekarz dal zlecenie do szpitala i mam czekac na termin badan :bezradny: nie ma goraczki, wiec wzielam ja na krotki spacer, bo mroz, to troche jej splynelo...

teraz spi, mam taka nadzieje, bo posmarowalam ja olejkiem kamforowym, wiec mam nadzieje, ze nie siedzi w lozku i nie zlizuje go z siebie, bo ona ma rozne pomysly :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Megie » 27 sty 2011, o 21:07

dziewczyny przeraszam ale nie mam czasu czytac..

powiedzcie mi tylko jak wiecie..
wlasnie dzisiaj po kapieli synek napial sie, myslalam, ze zrobi baka albo kupke..a tu tak troche słuzu polecialo..to chyba nie dobrze! wiecie cos na ten temat? moze bede musiala gdzies poszukac miejsca kto zrobi analize kalu..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez pozytywnieinna » 27 sty 2011, o 21:45

hehe, jak Ci powiem idz do lekarza to chyba niewiele da, ale jednak sprawdzilabym, jakby dalo rady, ja walcze z moimi dunskimi lekarzami, powodzenia megie. moja miala sluz z krwia, jak dostala sztuczne mleko pierwszy raz, polscy lekarze podejrzewali alergie na bialko mleka krowiego, ale jednak byla to tylko pierwsza reakcja na sztuczny pokarm
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron