Pogaduszki Wieczorne.

Rozmowy ogólne.

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 5 paź 2011, o 23:51

Honest napisał(a):Ale tu ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho :bezradny: :bezradny: :bezradny:


Bo dziś jest dzień ciszy, tak dla wyciszenia organizmu. :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Honest » 5 paź 2011, o 23:55

andrzej83 napisał(a):
Honest napisał(a):Ale tu ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho :bezradny: :bezradny: :bezradny:


Bo dziś jest dzień ciszy, tak dla wyciszenia organizmu. :D



Oj, Andrzej, to Ty nieźle nabuzowany jesteś, że musisz się też wyciszać :haha: :haha: :haha: :haha:

Ale tak serio, to ja tez śmigam spać!!!!!!!!!!!!

KOLOROWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 6 paź 2011, o 00:37

Honest napisał(a):
andrzej83 napisał(a):
Honest napisał(a):Ale tu ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho :bezradny: :bezradny: :bezradny:


Bo dziś jest dzień ciszy, tak dla wyciszenia organizmu. :D



Oj, Andrzej, to Ty nieźle nabuzowany jesteś, że musisz się też wyciszać :haha: :haha: :haha: :haha:

Ale tak serio, to ja tez śmigam spać!!!!!!!!!!!!

KOLOROWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie śmieję się, dzisiaj jestem padnięty, ciężką robotę miałem, ten tydzień taki mieszany będzie, ale chyba najcięższe już za mną, poza zalaniem posadzki, samemu się troszkę namacham. :D
Ale nie chciało się uczyć na lekarza, to teraz się tyra. :D

Niech ci się przyśni.... :haha: :haha: :haha:
Wszystko jest w porządku, nie myślę narzekać, Są ludzie co gorzej tyrają. :D :D :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 6 paź 2011, o 06:56

andrzej83 napisał(a):Wszystko jest w porządku, nie myślę narzekać, Są ludzie co gorzej tyrają. :D :D :D

Brawo za postawę :ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Abssinth » 6 paź 2011, o 10:22

a ja bym chciala sie natyrac...tak, zeby poczuc, ze cos zrobilam....siedze w tym biurze, stukam w klawisze, i nie widze zadnych efektow...przerzucanie papierkow z jednego miejsca na drugie :(
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 6 paź 2011, o 12:49

mahika napisał(a):Brawo za postawę :ok:


Taka jest prawda, wczoraj tyrałem a dziś się urwałem z roboty, Więc nie zawsze tak ciężko. :D

Fakt że urwałem się nie z przemęczenia, tylko rano musiałem myć się u sąsiada.
Bo pompa mi siadła i nie mam wody :(

Robota nie szła, bo woda w głowie, ale zajrzałem tutaj dla od stresowania i spróbuję coś zdziałać, już ją regenerowałem, to może się uda, a jak nie to po nową będę leciał. Takie to już życie. :D :D :D
Abssinth napisał(a):a ja bym chciala sie natyrac...tak, zeby poczuc, ze cos zrobilam....siedze w tym biurze, stukam w klawisze, i nie widze zadnych efektow...przerzucanie papierkow z jednego miejsca na drugie :(


Abssinth napisał(a):a ja bym chciala sie natyrac...tak, zeby poczuc, ze cos zrobilam....siedze w tym biurze, stukam w klawisze, i nie widze zadnych efektow...przerzucanie papierkow z jednego miejsca na drugie :(


Na monotonie to tylko zajęcie myśli, nic nie poradzisz, poza zmianą pracy. :)
Dla tego nie narzekam, bo mam sporą różnorodność :D :D :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 6 paź 2011, o 12:56

Ja też lubię czuć że pracuję :)

Praca w sądzie mnie nużyła.
Chyba że pisałam protokoły na sali, jeździłam na wizje lokalne, albo archiwizowałam akta w piwnicach.
To było ciekawe :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 6 paź 2011, o 13:10

mahika napisał(a):Ja też lubię czuć że pracuję :)

Praca w sądzie mnie nużyła.
Chyba że pisałam protokoły na sali, jeździłam na wizje lokalne, albo archiwizowałam akta w piwnicach.
To było ciekawe :P


Nie dziwne, że na sali ci się podobało. :D
U mnie na rozwodzie nie zawsze było nie miło, bo i sędzia się uśmiał, a ja to ledwo momentami powstrzymywałem się od płaczu ze śmiechu, słuchając argumentów byłej żony. Jeden tekst najbardziej mi utkwił w głowie, czy pani się czegoś nałykała. Gościu nie wytrzymał, nie dziwie mu się. :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez limonka » 6 paź 2011, o 13:11

To mamy cos wspOlnego:) ja tez pracowalam w sadzie jako protokolant.. W dziale cywilnym:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 6 paź 2011, o 13:12

pierwsze pół roku w cywilu, potem na karnym.
Tam to się działo dopiero :shock:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez caterpillar » 6 paź 2011, o 13:21

a ja bym chciala sie natyrac...tak, zeby poczuc, ze cos zrobilam....siedze w tym biurze, stukam w klawisze, i nie widze zadnych efektow...przerzucanie papierkow z jednego miejsca na drugie


Abs w ferie prawdopodobnie bedziemy potrzebowac kogos do pomocy na kuchni -reflektujesz?! :idea: :D

gwarantuje pot cieknacy po tylku i bol w kazdej czesci ciala, efekty widac na stercie czystych naczyn 8) :haha:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Abssinth » 6 paź 2011, o 13:55

wieczory i weekendy nie ma sprawy :D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 6 paź 2011, o 13:58

ja reflektuję bo uwielbiam myć naczynia.
Im większa sterta tym lepiej :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Honest » 6 paź 2011, o 16:57

andrzej83 napisał(a):
Honest napisał(a):[quote="andrzej83
Bo dziś jest dzień ciszy, tak dla wyciszenia organizmu. :D



Oj, Andrzej, to Ty nieźle nabuzowany jesteś, że musisz się też wyciszać :haha: :haha: :haha: :haha:

Ale tak serio, to ja tez śmigam spać!!!!!!!!!!!!

KOLOROWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie śmieję się, dzisiaj jestem padnięty, ciężką robotę miałem, ten tydzień taki mieszany będzie, ale chyba najcięższe już za mną, poza zalaniem posadzki, samemu się troszkę namacham. :D
Ale nie chciało się uczyć na lekarza, to teraz się tyra. :D

Niech ci się przyśni.... :haha: :haha: :haha:
Wszystko jest w porządku, nie myślę narzekać, Są ludzie co gorzej tyrają. :D :D :D[/quote]


A lubisz swoja pracę???? I tak z ciekawości - jak pozyskujesz Klientów??? Osoby zajmujące się wykończeniówką to często prawdziwi artyści!!!!!!!!!!!

Abs, uważaj na odlezyny na tyłku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skąd ja to znam, chyba sobie jakąs różowa, poduche z piórkami gęsimi pod zadek przyniosę do work :P :P :P :P :P
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 6 paź 2011, o 17:15

Honest napisał(a):

A lubisz swoja pracę???? I tak z ciekawości - jak pozyskujesz Klientów??? Osoby zajmujące się wykończeniówką to często prawdziwi artyści!!!!!!!!!!!



Chyba nawet bardzo lubię i poszerzam ciągle swój zakres prac. :haha: :haha: :haha:

Jeszcze 2-3 lata temu bywały okresy że myślałem o ogłaszaniu się. Bo zimą bywało ciężko. A dziś.
Klienci sami do mnie dzwonią. jestem około 4 lat na rynku. Solidność popłaca, bo mnie polecają. Mam długie terminy i nie którym muszę odmawiać, bo nie mam czasu w ich terminowych chęciach. Ale większość czeka. :D :D :D

Może i artyści, nie mi to oceniać, to pochwalę się później fotką z mojej roboty, jak uda mi się ją wrzucić.
A później bo skręciłem pompę i czekam aż sylikon wyschnie i muszę ją zamontować.
Może będzie woda :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 561 gości