Absyncia sie wyszczupla

Rozmowy ogólne.

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez Forsaken » 1 gru 2011, o 22:52

No tak... Przeciez to komorki szare zabija :lol:
Kobiety powinny na to szczegolnie uwazac, bo przy stanie poczatkowym trzy w porywach do pieciu, to strata nawet jednej z nich wiaze sie u nich z zagrozeniem zdrowia, a nawet zycia :P

Ja chocbym sie pozbyl i polowy swoich, to i tak by znizyc sie do poziomu dajmy na to takiej Buki, to musialbym sie chyba polozyc na ziemi :wysmiewacz:
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez caterpillar » 2 gru 2011, o 00:06

Znam sposob na szybki wyszczuplenie, jednak Ciebie napewno nie zainteresuje wysoko-bialkowa dieta Forsakena


ja bylam kilka lat z roznym powodzeniem..wole juz swoje kilka kg wiecej niz kosci i zryta banie :?

zwie sie dieta cud

..i na poczatku tem mi bylo wesolo ...
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez Forsaken » 2 gru 2011, o 00:40

caterpillar napisał(a):
Znam sposob na szybki wyszczuplenie, jednak Ciebie napewno nie zainteresuje wysoko-bialkowa dieta Forsakena


ja bylam kilka lat z roznym powodzeniem..wole juz swoje kilka kg wiecej niz kosci i zryta banie :?

Cat... Odnosisz sie do moich slow, wiec rozumiem ze do mnie pijesz... Wyrazasz sie bardzo niefrasobliwie i gdyby nie to, ze wiem ze czesto powiesz cos majac na mysli zupelnie co innego, to bym Cie juz tu besztal. A tak tylko upomne - Twoje slowa ocieraja sie juz wrecz o wydawanie krytycznego osadu na moj temat...
zwie sie dieta cud

..i na poczatku tem mi bylo wesolo ...

Moja sie zwie, wysoko-bialkowa dieta Forsakena.
I jezeli to tez bylo do mnie, to pomylilas sie - nie jestem na poczatku, tylko na koncu i wcale nie jest mi z tym wesolo. Ale nie bede dawac karzelkom tej radochy i sie zalic na swoj los, zeby mogli sie poczuc lepsi chocby od cpuna - juz wole ich powkurwiac dobrym nastrojem i zartami z wlasnej sytuacji... To NIE do Ciebie Abs...
O Tobie Cat to tez NIE bylo, ale sama przyznasz, ze gdybym tego nie zaznaczyl, spokojnie mozna byloby to odczytac jako zlowsliwosc pod Twoim adresem...
Karzelki moze i sie domysla, o ze to do nich, albo i nie... w koncu to tylko Karzelki...

ED: Jedno wielkie NIE zjadlem, podczas pisania :wysmiewacz: Dopiero by byla zadyma - taka jak Bis lubi najbardziej :lol:
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez buka_lu » 2 gru 2011, o 10:27

Ktoś tu jest przewrażliwiony na swoim punkcie..
ponadto zakompleksiony i łaknący uwagi i wszelakiej akceptacji.. ŻAŁOSNE :roll:
Forsuś odpimpaj się ode mnie jak ci się wydaje, że nie będę pisać na temat dragów tutaj na forum tylko dlatego, że wszystko cie dotyka co związane z nimi i moje zdanie na ich temat.. to się mylisz..
a Twoje groźby i późniejsze mieszanie z błotem mojej osoby wydają mi się co najmniej żałosne..
już nie mówiąc, że wielkim pismakiem jesteś ale na haju..
przestań ćpać.. miesiąc, dwa to wtedy możemy pogadać..
a jak nie to odpal bucha.. i pisz dalej tutaj dyrdymały..
rób z siebie bożyszcza kobiecych serc... na podstawie podręcznika dla uwodzicieli...
i dalej nie zajmuj się swoimi problemami..
ciekawe jak to się dla ciebie skończy.
edit: i żeby nie spamować.. to mieszaj mnie z gównem następnym razem na privie ok? :evil:
chyba, że naprawdę myślisz, że takim zachowaniem komuś tutaj imponujesz?
przepraszam Abss za śmietnik..
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez Abssinth » 2 gru 2011, o 14:02

dzis z silowni zupa wyszla, obudzilam sie dopiero jak trzeba bylo sie do pracy ubierac :(

a moze to i dobrze, bo po wczorajszym cale cialo mnie boli - przypominajac o tym, ze bieganie to nie tylko nogi, ale faktycznie caly system. :)

w poniedzialek pojde, albo i moze w niedziele wieczorem :D

a dwa razy w tygodniu wieczorami jestem umowiona na bieganie z kolezanka, ktora sie uczy na trenerke fitnessu i jeszcze druga panna - bedzie dobrze :D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez Honest » 2 gru 2011, o 15:18

Abs, widze, że trwasz w swoim postanowieniu! Super!

A dietę tez trzymasz????

Ja latam 3 razy w tym na fitness, po 2 - 3 h :mrgreen: Dziś tez bym poleciała, ale chora jestem... :bezradny: Nie wyluczam jednak, ze śmignę :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez caterpillar » 2 gru 2011, o 15:28

Cat... Odnosisz sie do moich slow, wiec rozumiem ze do mnie pijesz... Wyrazasz sie bardzo niefrasobliwie i gdyby nie to, ze wiem ze czesto powiesz cos majac na mysli zupelnie co innego, to bym Cie juz tu besztal. A tak tylko upomne - Twoje slowa ocieraja sie juz wrecz o wydawanie krytycznego osadu na moj temat...


:shock:

"paranoje w mojej glowie " co???? :?

odnosze sie do twoich slow gdyz mam podobne doswiadczenia w tym temacie.

Kiedys tez bylam na owej "diecie" i na poczatku bylo super natomiast przy koncu juz nie

tyle i az tyle mam do powiedzenia w tym temacie

a ,ze jako dziwczyna przeszlam przez wiele specyfikow,ktore mialy mi pomoc pozbyc sie wagi ZAWSZE bede namawiala aby zrec mniej i duzo sie ruszac ,bo to NAJLEPSZA DIETA

--------------
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez sikorka » 2 gru 2011, o 15:36

Forsaken napisał(a): wysoko-bialkowa dieta Forsakena ;)

hm... a moze to o bialko w postaci pewnych wydzielin chodzi :bezradny:
fors, lykasz kolegom? :lol:
Ostatnio edytowano 2 gru 2011, o 15:43 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez caterpillar » 2 gru 2011, o 15:37

Fors serio myslisz ,ze MY TU czujemy sie lepsi od Ciebie???

:?



bo to jest tak fors ..wyobraz sobie ,ze byles w czarnej dupie, wiesz ,ze jest tam ciemno i smierdzaca a ktos upiera sie ,ze tam pojdzie ...wiesz ,ze moze stamtad nie wrocic...wiec ciezko jest sie tak spokojnie przygladac ..ot cala filozofia.

ok koniec offtopow

ja zaczynam od poniedzialku ... powrot do ciwczen grrrrrr
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez sikorka » 2 gru 2011, o 15:44

a znacie jakies dobre kawalki muzyczne do cwiczen? :)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez Abssinth » 2 gru 2011, o 15:44

Sikorka, prosze Cie bardzo o to, bys nie byla odrzydliwa na moim watku.

Klotnie jeszcze moge zrozumiec, ale obrzydliwosc mnie po prostu ...obrzydza :/

----------------
Honest - dieta sie poszla pasc, do pewnego stopnia. wracam na bardziej restrykcyjna od 10go stycznia :)

-----------
Cat - szkoda, ze nie mieszkasz blizej...moglabys ze mna na zajefajna silownie za darmo chodzic...chyba, ze chce Ci sie wpadac do mnie na Bow o 6.30 z rana? Albo dolaczyc do naszych biegow 2 x w tygodniu wieczorem?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez caterpillar » 2 gru 2011, o 15:45

a dwa razy w tygodniu wieczorami jestem umowiona na bieganie z kolezanka, ktora sie uczy na trenerke fitnessu i jeszcze druga panna - bedzie dobrze


Buty se kup !

ja sie meczylam w zwyklych (ale podobal mi sie dizajn bo byly czarne z fioletowym :P ) potem zakupilam nike
ale takie normalne do biegania bez udziwnien, tylko kuzwa jesli chodzi o kolory to masakra ,duzo bialych (niecierpie bialych butow) znalazlam srebrne ..moga byc) ale sa wygodne i podobno dobre (wytrzymale). kolana nie bola-to wazne.

oczywiscie w naszym Lillywhites ..bo najtaniej a i tak 30f sie wykosztowalam.

wiec jak bedziesz jechac po buty to daj znac :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez Abssinth » 2 gru 2011, o 15:50

ja mam takie fajne z adidasa czarne z rozowym wscieklym :) tylko, ze cieniutkie podeszwy, to na silke buty a nie na miasto sa...ale zobacze w przyszlym tygodniu, czy sie nadaja.

Jesli nie - to z pewnoscia sie do Ciebie wybiore :D chyba, ze bedzie jakas przecena w JD sports, moze sie za taniej uda kupic :D
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez caterpillar » 2 gru 2011, o 15:51

Ci sie wpadac do mnie na Bow o 6.30 z rana? Albo dolaczyc do naszych biegow 2 x w tygodniu wieczorem?


abs chcialam biegac codziennie ale ja po tej szkole ,pracy i obowiazkach domowych to rano nie moge zwlec sie z lozka..wstaje o 7.30 . a potem czasem doslownie biegne na zajecia (mam 15 min z buta ) po zajeciach biegne do pracy potem po dzieciaka, zakupy, obiad,lekcje malej ,moje lekcje ..padam :/

wiec staram sie biegac czwartek ,piatek, niedziela rano

wieczorami juz dla mnie za ciemno , biegam u Elki, bo tam najblizej mam park

jesli dotrzymasz do wiosny to moze sie skusze wiosna 8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Absyncia sie wyszczupla

Postprzez caterpillar » 2 gru 2011, o 15:53

adidasa czarne z rozowym wscieklym


hihi tez takie mam ale chyba jakis ABIBAS raczej :P

niee abs nie polecam biegac na dluzsza mete w zwyklych .szkoda stawow a tak to poczujesz sie od razu jak Forest Gump :lol:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 546 gości