Bardzo Dziękuję Adminie...!

Rozmowy ogólne.

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez agik » 22 maja 2014, o 19:52

Sansevieria napisał(a):Agik, gimnastyka jest zdrowa, przynajmniej tak słyszałam. Robię co mogę żeby nie zaznać starczego zesztywnienia :mrgreen:


:)
No popacz ;> Nie wpadłam na to :)
Bo ja się tak często kopałam z koniem, że cała jestem taka ... pokopana :mrgreen:
Ale sztywności w sobie nie stwierdzam za grosz :) Zramolenia też nie :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez agik » 22 maja 2014, o 20:10

hi
Jeszcze mi teraz przyszło do głowy, że z osłem też się kopałam już wiele razy 8)
Też jakaś gimnastyka :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez KATKA » 22 maja 2014, o 20:19

dajcie juz spokój biednym zwierzakom ... dzis jeste dzień Praw Zwierzat :kwiatek:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez agik » 22 maja 2014, o 21:00

hi
Dobrze, Katka :)
Z okazji dnia Praw Zwierząt nie wymienię już dziś żadnego zwierzęcia, z którym weszłam w burzliwą interakcję w swym ( długim już dość) życiu :)

Absurd zaczyna mi drażnić sutki :twisted: ( mam nadzieję, impresja, że nie zemdlałaś z powodu zwrotu, którego użyłam :twisted: )
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Winogronko7 » 22 maja 2014, o 21:41

Mogę napisać wniosek?

Wszystkie zwierzęta trzeba szanować, nie koniecznie kochać, ale szanować tak.
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Honest » 22 maja 2014, o 21:43

agik napisał(a):Absurd zaczyna mi drażnić sutki :twisted: ( mam nadzieję, impresja, że nie zemdlałaś z powodu zwrotu, którego użyłam :twisted: )


Jesteś smiesznie wulgarna. Żałosne.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 22 maja 2014, o 21:47

Sansevieria napisał(a):Jigsaw, nie jesteś jedyną osobą, która by chciała, żeby Regulamin nie wisial na kołku zupełnie nie używany. Ale w realiach forów internetowych jest tak, że użytkownik jest w relacji podległosci wzgledem władzy absolutnej posiadanej przez Administrację/Moderatorów i na to nie ma sposobu. Tu zwyczajnie nie istnieje demokracja ni procedury umożliwiające odwołanie się do wyższej instancji, bo takowej nie ma. Można co najwyżej pisać petycje. Na które otrzymuje sie odpowiedź albo i nie. :) :bezradny:

no i to byl moj blad chyba..tutaj wchodzac a nie na inne forum internetowe...
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Sansevieria » 22 maja 2014, o 21:54

Jigsaw, to jest prawidłowosć na wszystkich "czyichś " forach chyba. Model z moderacją wcale nie jest sprawniejszy, jest tylko nieco inny typ kłótni, bo się jeszcze uzytkownicy kłócą z moderatorami , tak dodatkowo. Nie da się stworzyc na tyle precyzyjnego regulaminu żeby nie podlegał jakiejś interpretacji. Pisząc "tu nie istnieje demokracja" miałam na myśl fora w ogólnosci, nie tylko Psychotekst. One jako zjawisko oscylują między tyranią w wersji hardcore a anarchią. Tak z mojej obserwacji.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Winogronko7 » 22 maja 2014, o 21:59

Dopóki forum będą tworzyć ludzie, nic się nie zmieni :)
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 22 maja 2014, o 22:04

Sansevieria napisał(a):Jigsaw, to jest prawidłowosć na wszystkich "czyichś " forach chyba. Model z moderacją wcale nie jest sprawniejszy, jest tylko nieco inny typ kłótni, bo się jeszcze uzytkownicy kłócą z moderatorami , tak dodatkowo. Nie da się stworzyc na tyle precyzyjnego regulaminu żeby nie podlegał jakiejś interpretacji. Pisząc "tu nie istnieje demokracja" miałam na myśl fora w ogólnosci, nie tylko Psychotekst. One jako zjawisko oscylują między tyranią w wersji hardcore a anarchią. Tak z mojej obserwacji.

dlatego ja bym proponowal a) zeby regulamin wspoltworzyli uzytkownicy
b) zreszta juz pisalem jak ja bym widzial interwencje admina./moderatora
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Sansevieria » 22 maja 2014, o 22:23

Jigsaw, to jest utopia. Użytkownicy są zmienni, cechą forum jest to, że ludzie przychodzą i odchodzą. To się nie da zrobić demokratycznie. Bo kto to są "użytkownicy" ? Stajesz sie nim jak się zarejestrujesz, ale co, będziesz ściagal po necie wszystkich zarejestrowanych żeby regulamin przedyskutowali? Akurat nie mają nic lepszego do roboty. Tych użytkowników co im się życie właśnie rozwala i pomocy szukają też do dyskusji nad regulaminem zaprosisz? Niewątpliwie mają do tego głowę. Czy moze jakieś kryteria podziału użytkowników należy wykonać, kto już ma prawo ustalać regulamin a kto jeszcze nie ? I co, te kryteria też najpierw należy demokratycznie przedyskutować?
I tak dalej, wcale nie wyczerpałam wszystkich rozkosznych mozliwości pojawiajacych sie przy wizji demokratycznego ustalania regulaminu forum internetowego. Moim zdaniem jest to utopia czystej wody.

Natomiast co do interwencji Admina to cóż, od nas zależy na ile regulamin będzie łamany. Możesz z czystym sumieniem stwierdzic, że w kwestii naruszania regulaminu masz czyste konto? Bo od tego wypada zacząć. Pytanie potraktuj jako retoryczne, absolutnie nie oczekuję odpowiedzi. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 23 maja 2014, o 00:33

Kto tu mówi o jakiejś demokracji.. po co wszyscy ludzie na forum. po drugie myślę że jeśli ktoś przychodzi i oczekuje pomocy to jednocześnie będzie sobie zdawał sprawę na temat tej pomocy warunków co więcej dobrze żeby z góry wiedział na co może liczyc! co do mojej czystości to jakby to powiedziec w tym potoku źdzbel mojej belki nie widzę.. albo inaczej może dla zabawy po prostu się pobawmy w stworzenie takiego regulaminu?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 23 maja 2014, o 00:38

Albo lepiej "kodeksu"
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez KATKA » 23 maja 2014, o 00:48

Jigsaw Ty nie rozumiesz...trafiłeś w takie a nie inne miejsce...i nie zmienisz go...
mozesz tracic czas na plany jak to zmienisz...ale nie zmienisz... :bezradny: potrafisz zaakceptowac to, ze moze nie kazdy chce Twoich zmian....?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 23 maja 2014, o 07:05

Ale to że Wam jest dobrze to nie znaczy że tak jest dobrze.. mnie nie obchodzi czy to zobaczycie ale muszę zrobić wszystko by dać taka możliwość.. nie będę uciekał jak niektórzy, nie mogę całe życie kur.. uciekać!
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 244 gości

cron