Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 3 maja 2012, o 21:12

cat w tym jest cały problem, ze Panie u niej takie nie sa, mala jest inteligentna i nie dziala jak standardowe dziecko, na nia tez nie dzialaja standardowe metody... ja naprawde trzeba poznac, zeby zrozumiec...

wlasnie taki przykład pytanie malej "jeśtem duzia ... prawda mama?" co byście odpowiedzialy? zwykle pada u wiekszosci "tak, jestes duza" czy cos w tym rodzaju ... a u niej znaczy to, "teraz bede robic to co ty mama, bo jestem duza" i czesto jest to np. proba krojenia chleba prawdziwym nozem, stawianie prania, czy prasowanie, wlaczajac zelazko wczesniej... :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez blanka77 » 3 maja 2012, o 21:39

Jest inteligentna :)

Jak wypadła przez bramkę to myślałyśmy, że płacze po się potłukła. A ona płakała bo butelka z piciem jej uciekła :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 3 maja 2012, o 21:54

teraz nie przestane sie smiac :lol: bo mi sie przypomnialo!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez blanka77 » 3 maja 2012, o 22:10

Ja to pamiętam :) Ciotki obstąpiły z każdej strony, mój mąż przyleciał, ja w szoku, że się potłukła i bałam się, że pies jej coś zrobił, a to butelka się poturlała i Mała jej nie widziała :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 3 maja 2012, o 22:15

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no i cale szczescie ze chlop przytomny umysl mial i picie wydobyl, bo ja jak juz wiedzialam o co chodzi to sie zastanawiaam, gdzie mam szukac, zeby pajakow nie bylo :haha:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez blanka77 » 3 maja 2012, o 22:33

pozytywnieinna napisał(a)::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no i cale szczescie ze chlop przytomny umysl mial i picie wydobyl, bo ja jak juz wiedzialam o co chodzi to sie zastanawiaam, gdzie mam szukac, zeby pajakow nie bylo :haha:


I dobrze, że nie szukałaś sama, bo byś jeszcze się natknęla na ... to czego się boisz :mrgreen: Nie wolno mi z nazwy wymieniać, to nie wymieniam :mrgreen: bo mi się przypomniało, jak w rozmowie w kuchni mi się wymknęło :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 4 maja 2012, o 08:54

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no okropna z tym jestem :bezradny: mialam glupia mine, nie? :mrgreen:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez blanka77 » 4 maja 2012, o 10:15

Nooo :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 4 maja 2012, o 17:20

pozytywna normalnie rozwiajajace dzieci garna sie do tego co robia dorosli, chca pomagac i trzeba NIESTETY im to umozliwiac ..oczywiscie ..rozsadnie ...lepiej ,ze dziecko chce cos robic z nami niz siedzi i placze i samo nie wie co chce


jesli chodzi o twoje panie to w tej sytucaji ,ktora opisalas sprawa byla dosc prosta wystarczylo zapytac albo poprosic ,zeby dziecko pokazalo, o co chodzi

przeciez wiadomo ,ze wtym wieku niektore dzieci jeszcze do spania chodza ze smoczkiem wiec dziwne ze nie zakumalay :bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 4 maja 2012, o 17:57

cat ona pokazywala! leciala, tam gdzie lezy smoczek i probowala dostawic krzeslo, to sie na nia wsciekly, ze wybiega z lezakow :bezradny: zamiast postarac sie zrozumiec , co ona chce, nawet nie starala sie zajarzyc o co malej chodzi.

dzis byla starsza Pani wiec bylo ok, mala tez poddala sie z tymi lezakami :( juz nie wrzeszczy, siedzi 2 godziny i gapi sie na swoje palce u nog, mialam okazje dzis zobaczyc. makabra jakas!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 6 maja 2012, o 19:54

a mojemu dzieciowi ... pokrecily sie wlosy!wszystkie nowe, ktore rosna i te co juz ma robia sie fale i male loczki, a jak zmocze to juz wogole same loki :lol: i to nie na koncach, ale od glowy, jak jej podcielam to jeszcze bardziej sie pozawijaly :lol:

ładnie sie zapowiada, blondynka z lokami i niebieskimi oczami, moze od razu pojde na kurs przeganiania adoratorow :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 7 maja 2012, o 12:56

te pozytywna sprawdz czy aby swoje dziecko wzielas..moze

:wink:

Obrazek
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 7 maja 2012, o 18:35

nie sposob pomylic hehehe....

ale pytanie jest inne, czy to moje, czy po sasiadce :lol: :lol: :lol:

owieczka sliczna!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 maja 2012, o 19:42

Nie na jak Loki! A ja w ramach Pracy domowych wlasnie naprawilam podkaszarke do trawy, ktora zamierzam sprzdac I pokazac mezowi jezyk!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 7 maja 2012, o 20:32

hehehe limonka, bardzo smieszne z tymi lokami...

a z ta podkaszarka to daj znac jak bedzie ci sie nudzilo, mam w domu, pare zepsutych sprzetow podesle Ci je :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron