"Lekko" przerażające...

Rozmowy ogólne.

Postprzez sikorka » 20 lip 2011, o 17:50

chcesz Kolego wprost? dobrze - bedzie wprost: otoz byles laskaw podzielic sie tu na forum roznymi historiami ze swojego zycia. wynikalo z nich ze niejedno masz za uszami wiec taki znow swiety nie jestes (nie oceniam tego, kazdy z nas popelnia bledy), a z drugiej strony strasznie razi Cie slowo [i]obciagac[/i] i przypisujesz mu jakas dziwna teorie braku bliskosci, uprzedmiotowienia i takie tam blebleble - no stary, blagam Cie - przeciez tak sobie luzno gadamy. krzywdzic umiales czynami a slowa wywoluja u Ciebie wytrzeszcz oczu? zastanow sie nad tym.

i slusznie [b]biscuit[/b] zauwazylas, ze nazywanie roznych rzeczy roznie nie musi z gory zakladac braku emocjonalnosci w zwiazku - wszystko zalezy od tego co nam pasuje. wszystko zalezy od kontekstu w ktorym takie slowa padaja. jak ide ulica i jakis obszczymur do mnie gwizdnie [i]ej niunia[/i], to sobie pomysle ze prostak i mu odszczekne, ale jak moj facet podczas gry wstepnej szepnie mi tak do ucha to juz inaczej bedzie to brzmialo. trzeba widziec roznice.
u mnie akurat wulgaryzmy w zyciu seksualnym nie wystepuja, ale to nie znaczy ze nie znam pojec typu[i] laska[/i], [i]walenie konia[/i] czy [i]robienie loda[/i]. nie robie z siebie swietszej od papieza. swoje lata mam.



a definicje znalazlam w necie http://pl.wikipedia.org/wiki/Edukacja_seksualna a czemu szukasz[b] dodus[/b]?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez imprecha » 20 lip 2011, o 18:40

[quote="doduś"] Dlatego proszę o wyjasnienie. Cenie sobie otwartosć komunikacji. Jak masz coś do powiedzenia to napisz wprost, a nie każesz się domyślać. To mało dojrzałe zachowanie

J ?[/quote]

"Jezeli nie rozumiesz bez tłumaczenia,to znaczy ,że nie zrozumiesz,choćbym ci nie wiem ile tłumaczył"-Murakami

Ot taki cytat z najnowszej ksiażki :)
imprecha
 

Postprzez doduś » 20 lip 2011, o 22:22

[quote="sikorka"]chcesz Kolego wprost? dobrze - bedzie wprost: otoz byles laskaw podzielic sie tu na forum roznymi historiami ze swojego zycia. wynikalo z nich ze niejedno masz za uszami wiec taki znow swiety nie jestes (nie oceniam tego, kazdy z nas popelnia bledy), a z drugiej strony strasznie razi Cie slowo [i]obciagac[/i] i przypisujesz mu jakas dziwna teorie braku bliskosci, uprzedmiotowienia i takie tam blebleble - no stary, blagam Cie - przeciez tak sobie luzno gadamy. krzywdzic umiales czynami a slowa wywoluja u Ciebie wytrzeszcz oczu? zastanow sie nad tym.
[/quote]
i w zwiazku z moja przeszłoscią nie mam teraz prawa uważać wulgaryzmu za nieakceptowalny dla mnie ?
włąśnie powyzej oceniłąś mnie pisząc o tym, że mnie nie oceniasz
moja postawa wynika włąsnie z tego, że miałem dość czasu, żeby sie zastanowić i przemysleć pewne sprawy
zastanów się nad tym

imprecha

czym innym jest rozumieć przedstawioną informację a czym innym domyślać się intencji autora
nie trafiłaś z cytatem
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez marie89 » 20 lip 2011, o 23:26

ohh.. parę godzin i się temat rozwinął... tylko czemu miast rozmowy o nastolatkach i ich edukacji.. zaglądacie sobie nawzajem do "ogródeczków"?

może by uniknąć niepotrzebnej penetracji w sąsiedzkie doświadczenia... każde "zajmie się swoją dupą" ;) jak to ładnie nawiążę do słów Sikoreczki...

***

ps: Sikorko.. empatyczna jestem to się przejmuję losem młodych... i starych też. ;p
marie89
 

Postprzez doduś » 20 lip 2011, o 23:30

sikorka zdaje się pomyliła w swojej ostatniej wypowiedzi swoją dupę z moją...
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez marie89 » 20 lip 2011, o 23:37

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... caid=1cb27

no weź się człowieku empatyczny nie oburzaj... jak widzi takie teksty.. i jest świadomy takich sytuacji... ehhh
marie89
 

Postprzez biscuit » 20 lip 2011, o 23:40

[quote="doduś"]sikorka zdaje się pomyliła w swojej ostatniej wypowiedzi swoją dupę z moją...[/quote]

wow
a Wy już przy analnym, jak widzę
:D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez marie89 » 20 lip 2011, o 23:46

[quote="biscuit"][quote="doduś"]sikorka zdaje się pomyliła w swojej ostatniej wypowiedzi swoją dupę z moją...[/quote]

wow
a Wy już przy analnym, jak widzę
:D[/quote]


:lol: :lol: :lol:

tak się.. widzisz.. jakoś.. no.. :oops: w dziwne rejony skierowało... co nieco..
marie89
 

Postprzez Justa » 20 lip 2011, o 23:47

:lol: 8)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez biscuit » 20 lip 2011, o 23:55

och już nie narzekajcie na dodusia

dobrze, że mamy choć jednego mężczyznę do tego seksu w wątku
i to w dodatku takiego... oratora

inaczej nie byłoby kogo ciągnąć...
za język
:D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Postprzez ewka » 21 lip 2011, o 06:49

Marie, dobry link.

"Nauczycielka jednej ze szkół średnich w USA stanęła przed sądem po tym, jak uprawiała seks z pięcioma swoimi uczniami - podaje serwis internetowy amerykańskiej telewizji Fox News.

27-latka ucząca języka angielskiego w szkole w Kennedale w północnym Teksasie, w ciągu dwóch miesięcy poszła do łóżka z pięcioma podopiecznymi. Do zbliżeń dochodziło w jej domu."

Taaa...

Marie---Jako siostra 15 latka widzę jak wielką POTĘGĄ jest grupa rówieśnicza.. i wspomniany przez Ewę lans.. Ale seks dla lansu? Tylko po to by być "zaakceptowanym". Chore...
* No jeśli zamiast grać w dwa ognie albo robić jakieś podchody, berki czy inne takie - młodzież (a właściwie dzieci) nasza (pewnie, że nie cała) siedzi na różnych portalach, czatach czy innych wynalazkach i się nakręca lub pozwala się nakręcać, no to bingo. I to świat dorosłych dostarcza takich narzędzi, a światem dorosłych rządzi komercja i kasa. I koło się toczy. Dlatego śmiem twierdzić, że to nie młodzież jest winna temu, że jest jak jest.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez marie89 » 21 lip 2011, o 09:13

Wniosek.. Dorosły nie znaczy dojrzały i odpowiedzialny;) Młody - ciekawy, naiwny, podatny :wink:

Są wyjątki oczywiście..

***

Uważam się za bardzo tolerancyjną osobę..

Rozumiem ciekawość.. rozumiem emocje.. czasem człowiek się zapomina.. ale jeśli ktoś postępuje całkowicie bez zastanowienia.. nie uwzględnia konsekwencji... nie ma tej moralnej autorefleksji.. tego zrozumieć nie potrafię
marie89
 

Postprzez imprecha » 21 lip 2011, o 09:40

[quote="doduś"]

imprecha

czym innym jest rozumieć przedstawioną informację a czym innym domyślać się intencji autora
nie trafiłaś z cytatem[/quote]


DODUŚ

tak czy inaczej trzeba wykazać sie inteligencją i w obu przypadkach zrozumieć
imprecha
 

Postprzez doduś » 21 lip 2011, o 09:47

całą noc nad tym myśałaś ?
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez sikorka » 21 lip 2011, o 10:53

[b]dodusiu[/b] oczywiscie za masz prawo uwazac wulgaryzmy jako niefajne dla CIEBIE ... ale .... juz nie masz prawa oceniac CZYJEGOS seksu jako pozbawionego bliskosci i emocjonalnosci ze wzgledu na wystepujace tam wulgaryzmy. a zdaje sie ze podciagnales wszystko pod swoja wlasna kreske.

[b]marie[/b], empatia jest jak najbardziej w porzadku, choc dla mnie to akurat temat zalozylas na zasadzie [i]olaboga jaki ten swiat niedobry i zly[/i]. wymiernych korzysci z niego nie bedzie, bo ani Ty ani ja ani nikt tutaj tego swiata nie zbawi w sposob satysfakcjonujacy nas wszystkich. powtorze to co czesto powtarzam - jak kazdy zajmie sie swoim zyciem i powprowadza zmiany na wlasnym podworku (bo ma na to realny wplyw) to juz bedzie bardzo dobrze :ok:
a przejmowanie sie innymi moze przeloz na jakis wolontariat? co myslisz? przynajmniej jakies DZIALANIE bedzie zamiast pustego gadania - hospicjum, swietlice, szpitale itp.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości

cron