Witam

Rozmowy ogólne.

Re: Witam

Postprzez Księżycowa » 5 gru 2013, o 22:56

Jigsaw może pójdź do prywatnego psychiatry po leki. Ci częściej sie przykładaja do tego co robią. Ja kiedyś brałam leki od psychiatry, do którego poszłam na NFZ. Dostałam receptę i już... a poszłam prywatnie i zupełnie inna rozmowa - wytłumaczył ja działaja i powiedział, ze będziemy w kontakcie i mam dzwonić jakby coś się działo no i umówił kolejną wizytę po receptę.
Lekow nie wzie,lam wtedy ale teraz nosze się zmyślą, żeby iść ponownie do nego i na pewno wezmę tym razem.

Najwazniejsza to dobra opieka lekarza. To, że jeden nawalił nie znaczy, że inni nawalą.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 5 gru 2013, o 23:09

Księżycowa napisał(a):Jigsaw może pójdź do prywatnego psychiatry po leki. Ci częściej sie przykładaja do tego co robią. Ja kiedyś brałam leki od psychiatry, do którego poszłam na NFZ. Dostałam receptę i już... a poszłam prywatnie i zupełnie inna rozmowa - wytłumaczył ja działaja i powiedział, ze będziemy w kontakcie i mam dzwonić jakby coś się działo no i umówił kolejną wizytę po receptę.
Lekow nie wzie,lam wtedy ale teraz nosze się zmyślą, żeby iść ponownie do nego i na pewno wezmę tym razem.

Najwazniejsza to dobra opieka lekarza. To, że jeden nawalił nie znaczy, że inni nawalą.


niestety nie ma u mnie opcji zeby isc prywatnie w tej chwili :(
napisalem o tych watpliwosciach co do brania lekow bo po prostu zastanawiam sie nad pojsciem do innego tylko ze jest problem bo bede musial troche mocniej poszukac bo ostatnio bylem akurat u dyr przycchodni takze do zadnego lekarzy tam nie bardzo moge isc innego

a jechac do innego miasta ode mnie
to wyprawa jak na wojnę

jedynie co to mam neurologa w poniedzialek,
dosyc kontaktowa babka tylko ze ostatnio wyszedlem u niej chyba troche na hipohondryka, szkoda ze terapie mam dopiero w czwartek po tej wizycie bo moze jakos skuteczniej by to wypadlo
zwykle jak mi na czyms bardzo zalezy to wychodzi kiepsko

no ale hmm trzymajcie kciuki za ten poniedzialek,
moze w koncu sie dowiem co mi jest (czym jest spowodowana czesc objawow) a przynajmniej jednoznacznie wyklucze ze to kwestia neurologiczna
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez limonka » 5 gru 2013, o 23:42

A jakie masz objawy?
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Witam

Postprzez Honest » 6 gru 2013, o 00:34

Jigsaw napisał(a):
Księżycowa napisał(a):Jigsaw może pójdź do prywatnego psychiatry po leki. Ci częściej sie przykładaja do tego co robią. Ja kiedyś brałam leki od psychiatry, do którego poszłam na NFZ. Dostałam receptę i już... a poszłam prywatnie i zupełnie inna rozmowa - wytłumaczył ja działaja i powiedział, ze będziemy w kontakcie i mam dzwonić jakby coś się działo no i umówił kolejną wizytę po receptę.
Lekow nie wzie,lam wtedy ale teraz nosze się zmyślą, żeby iść ponownie do nego i na pewno wezmę tym razem.

Najwazniejsza to dobra opieka lekarza. To, że jeden nawalił nie znaczy, że inni nawalą.


napisalem o tych watpliwosciach co do brania lekow bo po prostu zastanawiam sie nad pojsciem do innego tylko ze jest problem bo bede musial troche mocniej poszukac bo ostatnio bylem akurat u dyr przycchodni takze do zadnego lekarzy tam nie bardzo moge isc innego


A dlaczego nie możesz iść? Przeciez dyr prychodni nie sledzi kto do jakiego lekarza chodzi. A nawet jesli się dowie, to co się stanie?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 7 gru 2013, o 11:36

wiesz Honest, nie chce mi sie nad tym rozwodzić, ale użyje określenie "specyfika lokalna"


A własnie przed chwila miałem telefon, że ta wizyte u neurologa mi odwoluja :/
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez pozytywnieinna » 7 gru 2013, o 12:16

hmmm, w sobotę dzwonili? dziwne.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Witam

Postprzez mahika » 7 gru 2013, o 12:22

Jigsaw napisał(a):wiesz Honest, nie chce mi sie nad tym rozwodzić, ale użyje określenie "specyfika lokalna"


Niezbyt to grzeczne, jak na kogoś kto chce wszystkich przestawiać
i poucza jak "poruszać się" na forum.

Użyję pytania retorycznego wsiąkasz w "specyfikę lokalną"?
:oklaski:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 7 gru 2013, o 14:35

pozytywnieinna napisał(a):hmmm, w sobotę dzwonili? dziwne.

tez mnie to zdziwilo, niestety po glosie poznalem ze to rejestratorka ktora faktycznie tam pracuje :|

mahika napisał(a):
Jigsaw napisał(a):wiesz Honest, nie chce mi sie nad tym rozwodzić, ale użyje określenie "specyfika lokalna"


Niezbyt to grzeczne, jak na kogoś kto chce wszystkich przestawiać
i poucza jak "poruszać się" na forum.

Użyję pytania retorycznego wsiąkasz w "specyfikę lokalną"?
:oklaski:


nie chce = nie widzę sensu poświęcać tłumaczeniu tego czasu, gdyż to nic nie wniesie, tylko skupiam sie na poszukiwaniu dobrego lekarza w innej przychodni.
I bynajmniej nie chce wszystkich przestawiać, tylko jak już pisałem jako nowa osoba na forum ze świeżym spojrzeniem próbowałem zwrócić uwagę na pewne niedoskonałości które się tutaj wytworzyły a których "Starzy bywalcy" maja prawa nie zauważać.
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez mahika » 7 gru 2013, o 16:01

jaja jakieś chyba :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Witam

Postprzez Sansevieria » 7 gru 2013, o 16:22

No i dostałeś sygnał zwrotny - że mianowicie niektórzy zasiedziali forumowicze czują sie "przestawiani" a niektórym z mniejszym stażem się robi nieprzyjemnie, bo sie pojawiają niefajne teksty. Pewnie ze nasz "grajdołek" nie jest doskonały, ale jak na forum niemoderowane ma naprawdę niezłe w mojej ocenie mechanizmy samoregulacji. I wiesz, Jigasw, nie o to chodzi, ze starsi stażem nie zauważają pewnych rzeczy, raczej chyba są na etapie akceptowania tego, ze idealnie nie jest i nie będzie. Zwłaszcza ze każdy ma jakąś swoją (świadomą lub mniej uświadomioną) wizję takiego idealnego forum :bezradny:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 7 gru 2013, o 17:37

cóż.. to są dwie różne sprawy
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez mahika » 8 gru 2013, o 00:07

I po diabła wysyłasz mi jakieś chore PW?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Witam

Postprzez Jigsaw » 8 gru 2013, o 16:37

tak sobie mysle po tych wszystkich reakcjach,
ze moze moja dziewczyna slusznie mnie traktuje tak jak mnie traktuje...
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Witam

Postprzez smerfetka0 » 8 gru 2013, o 16:41

Jigsaw napisał(a):tak sobie mysle po tych wszystkich reakcjach.


a wyciagniesz z nich jakis wniosek?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam

Postprzez biscuit » 8 gru 2013, o 16:59

Jigsaw napisał(a):tak sobie mysle po tych wszystkich reakcjach,
ze moze moja dziewczyna slusznie mnie traktuje tak jak mnie traktuje...

no pary mogą czuć się zagubione
bo z jednej strony - chmury i niebo
czyli radosne przeżywanie obcowania z obiektem miłości, w tym i zbliżeń seksualnych
a z drugiej strony - twarda ziemia pod stopami
czyli gdzie i za co wspólnie obcować
szczególnie, gdy pojawi się z tego seksualnego obcowania i dziecko

nie ma to jak z chmur pierdolnąć w twardą ziemię
no chyba, że się potrafi zróżnicować obszary w których trzeba stać twardo nogami na ziemi
od tych gdzie można lewitować wysoko nad ziemią
bo jak w tym kawale o góralu, "owocami miłości" to nikt się raczej sam nie wyżywi
ani dzieci nie nakarmi :D
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 578 gości