Bardzo Dziękuję Adminie...!

Rozmowy ogólne.

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez impresja77 » 20 maja 2014, o 22:34

Księżycowa napisał(a):
pozytywnieinna napisał(a):zawsze można zmienić forum :bezradny:



Można, można.... dać zniszczyć do reszty to miejsce... Tylko jak sobie pomyślę,że jak sosoby z problemami trafią na takie zaściankowe metody, to wzrośnie wskaźnik samobójstw. :bezradny:


Nie każdy taki wyrywny ... :haha:
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Księżycowa » 20 maja 2014, o 22:36

Ja w tym nic śmiesznego nie widze. To żałosne, że w xxi wieku ludzie tacy zacofani io jedyne co potrafią, to powiedzieć "weź się w garść".

:bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Księżycowa » 20 maja 2014, o 22:50

Sansevieria napisał(a):Tak dokładniej to wiesz tyle, ze ktoś majacy stosowne uprawnienia otworzył korespondencje skierowaną do Admina i przeczytał. Nie wiemy czy Admin we własnej osobie czy ktoś inny.


No ale nie jest chyba problemem i pracą porówbywalną do kopania dołów napisanie informacji człowiekowi, że admina nie ma, nie może nie wiem... poelciał na księżyc i będzie kiedy indziej oraz powiadomienie, że w ogóle coś się z tą konkretną rzeczą, co podkreśliłam jako bardzo wazną dla mnie, robi a nie dopuszanie się zwykłej ignorancji. :bezradny:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Sansevieria » 20 maja 2014, o 22:55

Dlatego określiłam sytuację jako irytującą. Ja w irytację nie wpadłam, bo tez i to o czym ja pisałam do Admina nie jest sprawą dużej wagi dla mnie.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Jigsaw » 21 maja 2014, o 00:21

ze przez nieodpowiedzialne posty niektorych moze wzorsnac "wskaznik samobojstw" nie jest nic a nic irytujace..
to tylko Jigsaw ma problem ze soba
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez mahika » 21 maja 2014, o 09:06

Sansevieria napisał(a):Tak dokładniej to wiesz tyle, ze ktoś majacy stosowne uprawnienia otworzył korespondencje skierowaną do Admina i przeczytał. Nie wiemy czy Admin we własnej osobie czy ktoś inny.

Dlatego poszukalabym dalej, np. U p. Osipczuk.

Ksiezycowa, lepiej zeby zamknal forum w przypadku gdy nie moze administrowac?

Jigsaw, nie kłam że tak ci tu źle. Widać że ci to odpowiada, i naczej by cię tu nie bylo. Jest pełno for o podobnym profilu!
Nie czaje, jak można przyjść do czyjegoś domu, narzekać, wieszać psy na właścicielu, wystroju, zasad tam panujących, zamiast wyjsc i więcej nie przychodzić, skoro nie odpowiadają nam warunki, bo kiedyś tam bylo fajnie :roll:
To taka forma masochizmu, czy jak....

Wkurza mnie forum, nie wchodze.
Wkurza mnie Jakis lokal, opuszczam.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez impresja77 » 21 maja 2014, o 09:44

Księżycowa
Najpierw latasz po wszystkich wątkach i szkalujesz rodzinę, a potem podnosisz wielki lament "Ratujcie! Chcą mi wpirzyć !"
Sprawa z bratem z tego co piszesz jest sprawą poważną, A więc wymaga specjalnego podejścia.Chodzisz na terapię juz kilka lat ,a więc masz wiedzę .Wiesz ,ze takich rzeczy nie należy z wielu względów opisywać na ogólnym forum ,jeżeli zależy Ci na dobru dziecka. Jeżeli chciałabyś cos z tym autentycznie zrobić ,to powinnaś zachować wszelkie środki ostrożności dla dobra sprawy. :
1. jest na psychotekście forum zamknięte ,gdzie możesz opisywać problem nie bojąc się ,że ktoś podejrzy.
2.tutaj też są specjaliści ,których można sie poradzić anonimowo lub dyskretnie.
3.jeżeli chciałabyś porad koleżanek z tego forum ,to albo by sie tam zalogowały ,albo byś im na priv linki wysyłała.
4.chodzisz na terapię ,więc tam też mogłaś zasięgnąć porady
Sama narozrabiałaś ,bo dla mnie to nie autentyczne szukanie pomocy przez osobę świadomą ,która przez lata sie terapeutyzuje i nie jest laikiem ,tylko rozrabianie .
I...teraz chcesz przenieść winę swojego nieodpowiedniego postępowania na administrację forum i osoby zarządzające. Czas wziąć odpowiedzialność za swoje działania .
Ty odpowiadasz za to co piszesz i jakie informacje tu zostawiasz ,a nikt nie ma obowiązku sprzątać po Tobie.
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Sansevieria » 21 maja 2014, o 14:40

Pozwolę sobie zauważyc, że aby miało miejsce szkalowanie czy oszczerstwo, informacje rozpowszechniane muszą być zarówno złe jak i nieprawdziwe. Łącznie obie te cechy mieć muszą. Ani rozpowszechnianie informacji złych ale prawdziwych ani też dobrych ale nieprawdziwych szkalowaniem nie jest.

Jeżeli jednak (teoretycznie) uznać, że Księżycowa szkaluje swoją rodzinę to dalsza część Twojej wypowiedzi, Impresjo, wydaje się być nieco bez sensu. Bo jesli założyć, Księżycowa szkaluje rodzinę to oznacza iz informacje podaje nieprawdziwe zatem nie ma mowy o żadnej "poważnej sprawie" i "zestaw dobrych rad jak rozwiązywać poważne problemy" nie ma zastosowania, bo nie ma żadnej poważnej sprawy dotyczącej brata.
Jeśli zaś jest "poważna sprawa" to nie ma mowy o szkalowaniu, bo nie jest spełniony warunek nieprawdziwosci rozpowszechnianych informacji.


Ten wątek Księżycowa założyła ponieważ "napisała do Admina, wysłała, przeczytano i zero informacji zwrotnej czyli głucha cisza". Nie zauważyłam, żeby obciążała Administrację czy kogokolwiek winą bądź odpowiedzialnością za to, że coś napisała ani też za to, co napisała. Pretensje ma o to, że nie otrzymala żadnej odpowiedzi na swoją korespondencję.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez agik » 21 maja 2014, o 15:43

Jednak niezależnie od tego, jakie pretensje ma Księżycowa - jest na tym forum tak długo, że powinna wiedzieć, jakie jest stanowisko administracji w kwestii usuwania wątków.
Nie będą usuwane, ponieważ narusza to proces komunikacji.

Mnie natomiast bardzo dziwi założenie takiego tematu w tym miejscu.
Przeogromnie mnie dziwi.
Niby o czym mamy dyskutować w dziale "dyskusje"? Dlaczego admin nie odpisał ( ja na ten temat nie mam żadnej wiedzy, ani żadnych domniemań)
Czy wieszać psy na adminie mamy, bo Księżycowa jest wkurzona?
Ponadto niesamowicie mnie dziwi podbijanie wątku, ktory chciałabyś Księżycu "zakopać"- albo histeryzujesz z tym śledzeniem i potencjalnymi kłopotami, albo próbujesz zwrócić na siebie uwagę. Moim zdaniem.
Jaki ma cel ten wątek?
I akurat w takim dziale, do którego zagląda o wiele więcej osób, niż do schowka na szczotki ;), czy działu w którym pisalaś o swoich wątpliwościach?
Zaraz będziesz całkowicie obnażona i co wtedy?
Nie lepiej, żeby tamten temat został gdzieś zakopany i sobie zwyczajnie zmarł śmiercią stron dalszych?
Czy sobie myślałaś, że jak zaczniesz tupać nogami, to wyegzekwujesz to co chcesz, mimo, że znasz stanowisko administracji w kwestii usuwania wątków?
Strasznie nieracjonalne to wszystko.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Sansevieria » 21 maja 2014, o 15:47

Bo emocje za nic nie chcą byc racjonalne akurat...tak moim skromnym zdaniem. A to jest, znowu moim zdaniem wątek znacznie bardziej emocjonalny niż racjonalny :bezradny:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez agik » 21 maja 2014, o 15:55

Sansevieria napisał(a):Bo emocje za nic nie chcą byc racjonalne akurat...

No tak :)
Moje w sumie też :)

Księżycowa, co Ty na to, żebyśmy jakoś zakopali ten temat?
Możemy se pogadać o tylu rzeczach :) Innych :)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez caterpillar » 21 maja 2014, o 16:17

Watki administracyjne sa w dziale 'schowek na szczotki'
watki emocjonalne sa na reszcie forum :P
a Admin nie ma obowiazku czytac wszystkich pierdolek jakie zamieszczamy na forum
:bezradny:
a moze ma grype jelitowa a.moze jest na urlopie albo szkoleniu...kto wie :bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Księżycowa » 21 maja 2014, o 17:44

[quote="agik
Księżycowa, co Ty na to, żebyśmy jakoś zakopali ten temat?
Możemy se pogadać o tylu rzeczach :) Innych :)[/quote]

A zamykajcie.... ja napisałam, bo napisałam bez żadnego konkretnego powodu... nie chciałam ani poobrażać admina, ani się po użalać... może liczyłam na jakąś odpowiedź zwrotną, ale jak widać... na forum nie ma admina.

Poza tym wiadomo, ze usuwanie wątków notoryczne byłoby bez sensu... ale w sytuacji jaką przedstawiłam adminowi dokładnie dziwię się, ze to olał...

Jak pisałam jesi go nie ma,jeśli nie on odebrał, rozumiem... tylko ciężko napisać dwa zdania?

Skoro ktoś mógł odebrać i przeczytać, to mógł też odpisać chociaż, ze admina nie ma (w co wątpię). Nie widzę żadnego problemu... zwyczajnie się komuś nie chciało i wszelkie usprawiedliwienia są bez sensu i na wyrost.

Wyłączam się powoli z tego miejsca... już mi nie przynosi żadnego pożytku... skoro nawet admin zachował się poniżej wszelkiej krytyki jak dla mnie,. NIe ma czasu, neich odda swoja funkcję komuś innemu...

Patrząc na to z punktu widzenia kogoś, kto wchodzi tu po to, od czego rzekomojest to forum, to straszne jak nie może się czuć bezpiecznie tu...

Mahika może zamknąć, skoro zrobić komus krzywdę. To luźne spostrzeżenie a nie moje zyczenie. Uprzedzam złośliwości.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez mahika » 21 maja 2014, o 20:11

Ja rozumiem ze dla Ciebie nie jest to miła sprawa.
Życzę zeby szybko się rozwiązało :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Bardzo Dziękuję Adminie...!

Postprzez Księżycowa » 21 maja 2014, o 20:50

:kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości

cron