Gratulacje dla Kasiorka...

Rozmowy ogólne.

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez marie89 » 7 wrz 2011, o 19:53

kasiorek43 napisał(a):Ja się bardzo cieszę.


I tak trzymać Kasiu :cmok: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
marie89
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez agik » 7 wrz 2011, o 19:59

A ja uważam, że każdy zdany egzamin, każdy nowy poziom, który udało się pokonać, to bardzo dobry powód do gratulacji, radości i dumy. Szczególnie, jeśli postępy zostały zauważone i pochwalone. I szczególnie jeśli to efekt dobrego przygotowania i starania: lepiej późno niż wcale. Szczególnie jeśli była silna pokusa by odpuścić i się już nie przykładać.

Z całego serca Ci, Kasiorku, gratuluję.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Filemon » 8 wrz 2011, o 00:33

Kasiorek, jeśli to było z tej cholernej matematyki, z którą ja też zawsze miałem trudności, to od mnie masz PODWÓJNE GRATULACJE i bardzo się cieszę, że się przełamałaś do tego przedmiotu i już Ci on lepiej idzie!!!! :) :buziaki:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Filemon » 8 wrz 2011, o 00:53

hi hi... ech ten nieznośny Filuś... ;) :)
Kochanemu Adminowi życzymy z serca dobrej nocy i zasłużonego odpoczynku... :-)
(a my tu jeszcze trochę posiedzimy i poczekamy... ;) :haha: )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez ewka » 8 wrz 2011, o 06:30

:cmok: :buziaki: :cmok:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 8 wrz 2011, o 17:01

och, nasz nadworny donosicielek znów naskarżył Obrazek
:buziaki: :cmok: :buziaki:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Abssinth » 8 wrz 2011, o 17:12

edycja.
:/
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez mahika » 8 wrz 2011, o 17:43

...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Księżycowa » 8 wrz 2011, o 22:43

Kochanemu Adminowi życzymy z serca dobrej nocy i zasłużonego odpoczynku... :-)


O tak :buziaki: :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Goszka » 8 wrz 2011, o 23:52

Kasiorku, gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) :kwiatek:

ps.żal...kiedyś nie było cenzury na tym forum :roll: niedobrze się robi...
Goszka
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Bianka » 9 wrz 2011, o 00:00

Goszka żal to jest takich wypowiedzi i dopierdalanek bez powodu, tylko po to żeby komuś dowalić...założenie forum jest inne, po coś też stworzono regulamin i bardzo dobrze, że choć raz Admin pokazał czego tu być nie powinno, dla chamstwa nie ma tu miejsce i tyle! i nie ma to nic wspólnego z wyrażaniem swojego zdania więc i słowo cenzura tu nie pasuje.
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Goszka » 9 wrz 2011, o 00:20

mhm, taa jasne... :roll:
tylko największą hipokryzją jest to, że ze skargą poleciała najmniej do tego odpowiednia osoba.
Widzę że forum podzieliło się na równych i równiejszych. Jedni mogą dopierdalać a inni już nie. To może stosujmy takie same zasady do wszystkich, a nie: inne do tych, których lubimy, a inne do tych, którzy nam przeszkadzają?
Jeśli mówisz, że nie ma miejsca na chamstwo, to dlaczego nic nie powiesz takiemu Filkowi-Przydupasowi, który jeździ po Impresji jak po łysej kobyle, nawet wtedy kiedy jej wypowiedzi nie krzywdzą nikogo?(i nie pisz mi zaraz że mam Ci podać przykłady kiedy to robi bo jest ich mnóstwo i tylko ślepy albo idiota nie jest w stanie tego zauważyć).A w przyszłości taka menda nie omieszka siąść i na innych osobach, które krytycznie wypowiadają się na temat jego osoby lub innych rzeczy, które jej się nie podobają, bo się czuje pewnie, że się zagnieździła w tym babińcu i ma silne plecy za sobą. Może to co napisałam jest chamskie, ale przynajmniej wyrzuciłam to co mnie wkurza. Mogę nawet dostać bana, Filek-Przydupas może znów lecieć z jęzorem do Admina, żeby zrobił porządek - wali mnie to, i tak jestem tu już rzadko. Zresztą zdanie tego mąciciela (nie mniejszego od niegdyś wrednej Impresji) lata mi koło dupy, i może mi naskoczyć. Nie mam szacunku do tej osoby i nigdy nie będę miała. Dziwię się tylko Wam dziewczyny że tak mu przyklaskujecie. Czuję się tym wręcz zniesmaczona. :|
Goszka
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Goszka » 9 wrz 2011, o 00:24

przepraszam, że znów w nieodpowiednim temacie, ale chciałam odpowiedzieć na to co napisałaś wyżej.
Goszka
 

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez administrator_Paweł » 9 wrz 2011, o 00:56

Witam,
Gwoli ścisłości, nikt mi nic nie doniósł, zobaczyłem miły tytuł wątku i pomyślałem o jak fajnie, ale fajnie było tylko przez parę pierwszych wpisów. Jeśli ktoś nie ma ochoty komuś gratulować, to po prostu nic nie pisze i tyle, wątek nie został założony po to by się rozwodzić na inne tematy, jak dla mnie proste.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gratulacje dla Kasiorka...

Postprzez Goszka » 9 wrz 2011, o 01:01

Adminie kochany, z całym szacunkiem - bo jestem świadoma, że wkład Twojej pracy w ostateczny kształt forum jest ogromny, ale w najbliższym czasie zadam sobie ten trud i podrzucę Ci linki do tematów, gdzie ludzie rozwodzą się na inne tematy niż podany w tytule wątku. Ciekawa jestem czy też zrobisz taki porządek jak tutaj. No bo jeśli jedna zasada - to do wszystkich, a jeśli relatywizm, to czymś musi być uzasadniony i w takim przypadku chętnie dowiem się czym.

również pozdrawiam :)
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 544 gości

cron