prezent na urodziny dla 2-latki?

Rozmowy ogólne.

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 21:20

Honest napisał(a):http://allegro.pl/magiczna-diamentowa-rozdzka-starr-magia-1988-i1771826469.html


a to dla mamy!! wyczaruje troche kasy...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 21:23

marie89 napisał(a):A może ksiazkę... taką fajną..

w ebuchu widziałam ksiązkę - puzzle... Książkę muzyczną... Duży wybór... niedrogie... ciekawe... niezwykle wpływające na wyobraźnię dziecka...



no wlasnie o tym myslalam, bo ona lubi bardzo ksiazki, ale ma ich tony :bezradny:

sans klockow ma cale gory, lubi tylko te drewniane, kupilam jej na pierwsze urodziny

mazaki tez moze dobry pomysl, ale obawiam sie, ze zacznie mazac po ciele nie tylko tymi mazakami, ale wszystkim dookola!! :lol:

myslalam tez o tablicy z kreda, ale boje sie, ze krede tez bede miala rozduszona wszedzie gdzie tylko mozna

lubi jeszcze bujaki, ale ogladalam i sa troche drogie :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 21:33

pozytywnieinna napisał(a):
Honest napisał(a):A tu możesz zwierzątka tworzyć!!! http://allegro.pl/balony-dlugie-do-mode ... 49238.html


ja tego dmuchac nie bede heheh



do tego dokupuje się pompke, niedroga jest.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez limonka » 23 sie 2011, o 21:34

a moze zestaw plasteliny (ale tej co zasycha i latwo ja pospraztac)..mozna ja kupic z zestawem do produkcji roznycj kreatywnch rzeczy. moj maly dostal na urodziny, dlugo lezalo w szafie..teraz uwilebiaja sie tyb bawic i co najwazniejsze latwo sie sprzata ewentualny balagan.

http://www.google.com/products/catalog? ... CGAQ8gIwAA

u nas jest to cos takiego... buziakI!!! ona ma chyba urodziny blisko mojego ...msc wczesniej:)


ps. no i gratulacje!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 21:35

A może weź ją w jakieś fajen miejsce??? Familypark???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 21:38

limonka napisał(a):a moze zestaw plasteliny (ale tej co zasycha i latwo ja pospraztac)..mozna ja kupic z zestawem do produkcji roznycj kreatywnch rzeczy. moj maly dostal na urodziny, dlugo lezalo w szafie..teraz uwilebiaja sie tyb bawic i co najwazniejsze latwo sie sprzata ewentualny balagan.

http://www.google.com/products/catalog? ... CGAQ8gIwAA

u nas jest to cos takiego... buziakI!!! ona ma chyba urodziny blisko mojego ...msc wczesniej:)


ps. no i gratulacje!!!!!!!!!



limonka jak trzesienie ziemi???? wszystko ok???
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 21:41

Honest to tez napewno zrobie, zapowiedzialam juz, ze mam wtedy urlop, wiec mam nadzieje ja w takie miejsce zabrac.

a reszte myslalam o tym co limonka, albo fajna ksiazka, albo tablica no albo bujak, z tego by sie najbardziej cieszyla, ale nie wysuplam kasy :( )
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez limonka » 23 sie 2011, o 21:45

sluchaj ja taka tabice kupilam w ikei za 10 usd z papierem...mozna rysowac kreda i flamastrem..

honest dzieki...Im alive ..ale strachu sie najadlam ..nie o siebie bo u nas nie bylo, ale o meza b ojak wstalam to podali i nie moglam sie do niego dodzwonic :roll: ale juz ok :buziaki:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 21:48

no u nas napisali "potezne trzesienie ziemi w USA", no i ze komorki jakis czas nie dzialaly, no ale jak przeczytalam taki naglowek, to mnie zmrozilo.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 21:50

limonka napisał(a):sluchaj ja taka tabice kupilam w ikei za 10 usd z papierem...mozna rysowac kreda i flamastrem..

honest dzieki...Im alive ..ale strachu sie najadlam ..nie o siebie bo u nas nie bylo, ale o meza b ojak wstalam to podali i nie moglam sie do niego dodzwonic :roll: ale juz ok :buziaki:



Nie dziwię się. Musiałaś byc przerazona.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez limonka » 23 sie 2011, o 22:09

pozytywnieinna napisał(a):no u nas napisali "potezne trzesienie ziemi w USA", no i ze komorki jakis czas nie dzialaly, no ale jak przeczytalam taki naglowek, to mnie zmrozilo.
potezne to ono ani troche chyba nie bylo...zero uszkodzen, choc elektrownie atomowa wylaczyli :roll: nawet ludzie na fb umieszczaja zdjecia dla jaj :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez limonka » 23 sie 2011, o 22:10

Honest napisał(a):
limonka napisał(a):sluchaj ja taka tabice kupilam w ikei za 10 usd z papierem...mozna rysowac kreda i flamastrem..

honest dzieki...Im alive ..ale strachu sie najadlam ..nie o siebie bo u nas nie bylo, ale o meza b ojak wstalam to podali i nie moglam sie do niego dodzwonic :roll: ale juz ok :buziaki:



Nie dziwię się. Musiałaś byc przerazona.
ale przerazona bylam jak maz komory nie odbieral :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:11

limonka napisał(a):
pozytywnieinna napisał(a):no u nas napisali "potezne trzesienie ziemi w USA", no i ze komorki jakis czas nie dzialaly, no ale jak przeczytalam taki naglowek, to mnie zmrozilo.
potezne to ono ani troche chyba nie bylo...zero uszkodzen, choc elektrownie atomowa wylaczyli :roll: nawet ludzie na fb umieszczaja zdjecia dla jaj :wink:



Teraz dopiero przeczytałam. Ewakuowali pentagon.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez marie89 » 23 sie 2011, o 22:19

pozytywnieinna napisał(a):
marie89 napisał(a):A może ksiazkę... taką fajną..

w ebuchu widziałam ksiązkę - puzzle... Książkę muzyczną... Duży wybór... niedrogie... ciekawe... niezwykle wpływające na wyobraźnię dziecka...



no wlasnie o tym myslalam, bo ona lubi bardzo ksiazki, ale ma ich tony :bezradny:

sans klockow ma cale gory, lubi tylko te drewniane, kupilam jej na pierwsze urodziny

mazaki tez moze dobry pomysl, ale obawiam sie, ze zacznie mazac po ciele nie tylko tymi mazakami, ale wszystkim dookola!! :lol:

myslalam tez o tablicy z kreda, ale boje sie, ze krede tez bede miala rozduszona wszedzie gdzie tylko mozna

lubi jeszcze bujaki, ale ogladalam i sa troche drogie :(



Pozytywna...

są jeszcze takie plastikowe tablice co "malują" na metalowy ołóweczek... Nie wiem jak to się zwie... Mój Mały ma taką... jutro sprawdzę... Fajne to jest i niedrogie.
marie89
 

Re: prezent na urodziny dla 2-latki?

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:55

Kochana, napisz małej kartkę. To bedzie cudowna pamiątka!!!!
Żałuję, ze sama takiej nie mam...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron