a dzisiaj mnie dobilo to.......

Rozmowy ogólne.

Postprzez caterpillar » 10 lip 2011, o 19:49

dziecko bylo swiadkiem jak mialo 1 rok czy 1,5 ..

a pamietacie ostatnie 2 sprawy ojcow oskarzanych o molestowanie??

jedna sprawa ciagla sie 5 lat! a potem wyszlo na jaw ,ze matka sama wkreca corce takie rzeczy i podjudza sasiadow :shock: no ale co chlopina przezyl to juz jego.

ja bym byla ostrozna w rzucaniu kamieniem :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 11 lip 2011, o 10:47

A ja bym nie oszczędzała przemocowców Cat! jeśli nie przekonuje Cię przemoc bo na to trzeba mieć dowody to już sam fakt że facet chciał dziecko dać do rodziny zastępczej mówi samo za siebie, widać po tym że dziecko go nie interesuje tylko dokopanie żonie...
Nie mówię że nie ma złych matek ale tu ewidentnie nie o pokrzywdzonego tatusia chodzi...ciekawe czy mały jeszcze wróci do matki, czy go kiedyś zobaczy czy przepadli na zawsze, żal mi tego dziecka, bo widać na tych filmach jak on się strasznie ojca boi, ja bym nie wytrzymała takiej męki dla mojego dziecka, serce by mi pękło, nie dałabym dziecka na żadne spotkanie jeśli tak by się zachowywało...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 11 lip 2011, o 13:36

bianko czas pokaze, co tam tak naprawde sie wydarzylo ja tylko chcialam zwrocic uwage na to,ze nie wszystko jest tak oczywiste jak nam sie wydaje.
Bianko w przypadku tych dzieci rzekomo molestowanych,tez byly testy psychologiczne,ktore potwerdzaly teorie matek.

Ja nikogo nie brone tylko wiem do czego te zdolne sa mamuski.

tak czy owak szkoda dziecka,bo ono najbardziej cierpi.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 11 lip 2011, o 14:07

---------- 14:04 11.07.2011 ----------

Wiem że są też takie matki ale po co w tym topiku o tym mówić skoro tu ojciec jest patologiczny? ja sobie nie wyobrażam co przechodzi teraz ta kobieta która nie wie gdzie jest jej syn, o dziecku nie wspominając:( a wszystko przez nasz super świetnie niewydolny system, nie ma sprawiedliwości i to jest cholernie wkur..jące...

---------- 14:07 ----------

Dodam tylko że ja się nie nastawiałam od razu na winę ojca, najpierw przeczytałam dokładnie i dowodem jest najlepszym to że chciał dziecko umieścić w rodzinie zastępczej...także nic pochopnie..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 11 lip 2011, o 17:07

mam nadzieje ,ze sprawiedliwosc dosiegnie winnego.

a tak z ciekawostek...ja tez z dystansem podchodze do wszelkich reportazy, odkad dowiedzialm sie ,ze nawet ci niby najlepsi redaktorzy zwyczajnie oszukuja zeby tylko zyskac na popularnosci.

kiedys byl taki popularny program o adopcjach i z perspektywy widza wydawal sie bardzo potrzeby i byl taki wzruszajacy. Jak mialm praktyki w niektorych placowchach gdzie ow program byl krecony dowiedzialm sie jaka jest druga strona medalu. Naciaganie, kreowanie, koloryzowanie do tego stopnia ,ze dyrektorzy stwierdzili iz wieksza szkode przynosi to dzieciom niz pozytku, to tez byl powod ,ze program zszedl z anteny. Poznalam tez jednego z bohaterow, ktory w owym pogramie byl pokazany jako poszkodowany jedan prawda wygladal zupelnie inaczej , czego tez doswiadczylam.

mam troche dystans do reportazy tego typu, bo nie sa obiektywne delikatnie mowiac.
szkoda ,ze znow wszystko kreci sie wokol kasy
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 536 gości

cron