jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Rozmowy ogólne.

Postprzez caterpillar » 2 lis 2008, o 23:40

eh :cry:
marzy mi sie "dzien dlubania w nosie" czyli lezenie do gory tylkiem na kanapie i niemyslenie o zakupach,obiadkach sratkach itd.

marzy mi sie pobyt w SPA masaz relaksujacy ..a niech tam nawet z dziesiec!

marza mi sie Indie i dziskie imprezy na Goa

marzy mi sie wlasny kąt obojetnie w jakiej czesci swiata...

Życze Wam zebyscie zawsze mieli o czym marzyc..bo czy czlowiek,ktrory osiagnol wszystko jest tak naprawde szczesliwy?? :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez kate_s_ » 2 lis 2008, o 23:51

Ja bym chciała zobaczyć minę mojego synka, gdyby zobaczył ŻYWEGO dinozaura.......
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Wawe » 3 lis 2008, o 14:04

A ja ... pomimo iż wiele moich marzeń się spełniło
- cudowny facet
- wymarzony kot, a nawet dwa
- mieszkam na swoim (wynajmowane...ale sama z moim facetem i kotami :P)
to marzę nadal:
1. Najaktualniejsze - praca i mieszkanko - moze nawet domek
2. Największe - zostać psychoterapeuta, otworzyć własną praktykę i życ szczęśliwie w moim domku z mężem i (mam nadzieje) trójką dzieci
3 Nierealne - dla mnie takich nie ma

Cóż...biorąc pod uwagę, że mieszkanie w przyszłym roku mamy zamiar kupić, a pracę w końcu znajdę, za dwa lata zaczynam studia psychologiczne...kandydata na mężą i ojca mam... to... marzenia prawie spełnione.

Kurka... własnie sobie uświadomiłam jakie to ja mam szczęście w życiu i go nie dostrzegałam.. o jezu...

Dzieki wam za ten temat...nagle poczułam w sobie wielką siłe do walki o swoje marzenia.

Dzięki :buziaki:

:kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :slonko: :heyka: :hura: :heyka: :hura:
Wawe
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 14:55

Postprzez Ladybird » 3 lis 2008, o 14:14

Marzę o
1. spokoju ducha
2. mężczyznie ,ktrory bedzie mi przyjacielem ,towarzyszem w zyciu i biznesie ,ktory realizuje
3. szczesciu swoich dzieci , aby corka wystartowala w olmpiadzie w skokach przez przeszkody
3.nowym wspanialym koniu ,bo brak mi galopow po lesie
4. dlugim zdrowiu dla rodzicow
5. o zyciu kiedys nad cieplym morzem.
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez KATKA » 3 lis 2008, o 14:29

Teraz to marze zeby moje polowanie na śmietnikowego kotka sie udało :) trzymajcie kciuki...ciekawe ile podejsc będzie ;>
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez nana » 3 lis 2008, o 15:14

Marzę o:
1) wewnętrznym poczuciu szczęścia
2) miłości na całe życie i zdrowym związku, żeby ktoś mnie doceniał i dał bezwarunkowe uczucia, tak jak ja daję
3) dziecku, może być adoptowane, może być nawet z marsa, ale niech kiedyś się pojawi w moim życiu
4) żeby moi rodzice wreszcie się rozwiedli i ulozyli sobie zycie od nowa, a przy tym nie wykonczyli calego otoczenia
5) zeby "móje chłopakowi" (który mnie nie kocha i nie jest moim chłopakiem, ale ja o nim tak myślę) przedłużyli dziś umowę o pracę i żeby wreszcie dostał taką inną, lepsza prace, na którą poluje już 3 miesiące
6) chciałbym zakończyć psychoterapię - zwyczajnie juz jej nie potrzbowac
7) chcialabym chociaż na chwilę wtulić się w życzliwe i czułe ramiona. poczuć 2 min spokoju juz dzis.
8) chcialabym mieć odwagę zmienić pracę
9) chcialabym nie musieć pracować i móc pomagać ludziom
10) a co! jak już się tak rozmachałam, to mogę ewentualnie wygrać jutro w totolotka:))))
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez mahika » 3 lis 2008, o 17:22

Chciałabym żeby M. wrócił :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

mahika

Postprzez pozytywnieinna » 3 lis 2008, o 17:24

:pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz: :pocieszacz:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez nana » 3 lis 2008, o 22:15

zapomniałam napisać, że od 5 lat marza mi się porzadne wakacje, takie 2 tygodnie gdzieś gdzie jest bardzo ciepło i woda i zimne drinki, moge nawet sama pojechac, chociaz jakby do tego towarzyszyl mi Właściwy Facet, to już wogóle byłoby spełnienienie marzeń...
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez sikorkaa » 3 lis 2008, o 22:26

ach ... tak sobie wspominam moje dziecinstwo wypelnione teatrem i tak marze o tym, by jeszcze choc raz wejsc na scene i zatopic sie w jedna z tych postaci, ktora nigdy w rzeczywistym zyciu nie bylam, nie jestem i nie bede. choc jeden raz ... :bezradny:

i taki maly, krotko obciety, ze szczerba na przedzie, do ktorego bede mogla mowic "SYNU.."
sikorkaa
 

Postprzez josi » 3 lis 2008, o 23:37

Mi tez sie marzy chociazby to, zeby umiec marzyc. Albo zeby przestac byc tym cholernym robotem. Raz sie porzadnie zalamac a potem z tego wyjsc lub nie wyjsc, nie wiem. Zyc po prostu.
josi
 
Posty: 1086
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 18:30
Lokalizacja: wlkp/uk

Postprzez Sinuhe » 3 lis 2008, o 23:41

Hm... pierwszy dzień urlopu w tym roku, jakiś kolejny skok w górę, rozpoczęcie doktoratu, zamiana samochodu, mieszkania?
E, tam.
Za trywialne...

Może raczej chciałbym wiedzy o tym, czy rzeczywiście czegoś chcę...
Avatar użytkownika
Sinuhe
 
Posty: 468
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:02

Postprzez pozytywnieinna » 3 lis 2008, o 23:49

a ja kochani chce teraz natychmiast bita smietane z polewa czekoladowa... i to moge spelnic... wiec zamiatam sie do kuchni i niech wpada kto chce, starczy dla kazdego...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez rainman » 3 lis 2008, o 23:52

---------- 22:51 03.11.2008 ----------

ja chce :prosi:

---------- 22:52 ----------

tzn. prosze :zawstydzony:
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez Wawe » 3 lis 2008, o 23:56

podziel się...pliiiissssssss :lol:
Wawe
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 14:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 361 gości

cron