Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez mahika » 24 mar 2011, o 22:08

a może też u tych które przygotowują się do niej 8)

No ja nie mam żadnych takich hormonów, nie miałam zamiaru krzyczeć, jakoś mi sie te wykrzykniki wcisnęły... :?

Z emocji chyba. A z ciekawości ja zapytam jutro u nas, przez telefon, bo mi sie taki kawał nie chce lecieć.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Justa » 24 mar 2011, o 22:17

---------- 21:16 24.03.2011 ----------

sikorka napisał(a):a ciazowe hormony to czasem nie wystepuja u kobiet W CIAZY? ;)
Skoro dają znać u Ciebie, więc... 8)

---------- 21:17 ----------

Mahika, spoko oko.
Podziwiam zaangażowanie w temat (serio). :)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez mahika » 24 mar 2011, o 22:18

:oops:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 24 mar 2011, o 22:30

HeLLOU zadalam pytanie !! Kto tu jest w ciazyyyyy??

:wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Justa » 24 mar 2011, o 22:32

Cat, ja NA PEWNO nie. A Ty? ;)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez limonka » 24 mar 2011, o 23:01

Justa napisał(a):Cat, ja NA PEWNO nie. A Ty? ;)
Ja tez Nie.:) no na 99% hihihi
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez caterpillar » 25 mar 2011, o 00:40

---------- 23:38 24.03.2011 ----------

no kurcze jak przez calowanie sie nie zachodzi to ja tez nie :oops: :wink:

---------- 23:40 ----------

ALE sikorka :wysmiewacz:

zadaje te dziwne pytania 8) :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez sikorka » 25 mar 2011, o 10:30

szczerze to niebardzo wiem co jest takiego dziwnego w pytaniu czy cos wiecie o ustawie, ktora wkleilam :? co tu jest takiego do wysmiewania? :roll:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez Bianka » 25 mar 2011, o 13:00

Sikorko nikt się z tego nie śmieje:) dziewczyny próbują się od Ciebie dowiedzieć czy jesteś w ciąży?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 25 mar 2011, o 13:42

bianko , sikorka czyta..jestem pewna ze wyczytala ze ktos tam zadal jej pytanie czy to o nia chodzi...ktore ona w zaprtne ignoruje i udaje zdiwiona :roll: :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez sikorka » 25 mar 2011, o 13:53

a w ktorym momencie udaje zdziwiona limonko?
na pytanie czy jestem w ciazy odpowiadam zgodnie z prawda - NIE WIEM. wspolzyje bez zabezpieczenia, a nie badam sie coziennie wiec nie umiem jednoznacznie odpowiedziec na pytanie. zreszta to ja zadecyduje o tym czy odpowiedziec czy nie, prawda? czuje dziwne wymuszenie - cat sie pyta wiec sikorka musi odpowiedziec
:roll:
zreszta nie jest tajemnica ze chce miec dziecko wiec tez moge sie od czasu do czasu zapytac o pewne sprawy zwiazane z dziecmi, ciaza niebedac jeszcze w tym stanie. to chyba oczywiste.

bianko, moj ostatni post dotyczyl wypowiedzi cat. moje 'dziwne' pytania sa dla mnie wazne wiec je zadaje i nic w nich dzwnego nie widze.
justo, a jak odrozniasz te hormony ciazowe od tych nieciazowych, np. przedokresowych albo wynikajacych z bolu glowy? 8)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez yages » 25 mar 2011, o 14:35

sikorka napisał(a): zreszta to ja zadecyduje o tym czy odpowiedziec czy nie, prawda? czuje dziwne wymuszenie - cat sie pyta wiec sikorka musi odpowiedziec


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Koleżanka nie zadała tobie pytania innego niz z tematyki którą TY sama pierwsza poruszyłas, więc jesli chcesz uzyskac jakiś przydatnych porad, miej na tyle szacunku i taktowności do trzecich osób,
Czyli więc to TY tylko możesz zadawac pytania?, a reszty obowiązkiem jest odpowiadac na nie, bez żadnych jakichkolwiek pytań związanych z tematem??obłęd i monologiczna abstrakcja a nie komunikacja
Naucz się tego że w społeczeństwie funkcjonuje taka zasada, w razie niejasnościi nie ścisłości lepiej niech ktoś się zapyta zanim napisze cos niezwiązanego z temat, Tak dziewczyna postapiła jak ucywilizowany człowiek, aby nie wybuchła awantura o to że odbiega od tematu.
Mahike zlinczowałaś, mimo jej ogromnego wkładu w udzieleniu pomocy, Cat również, to i ja się dołoże do twojej czarenj listy
W ogólę obracasz się wśród ludzi? bo zachowujesz się jak wynaturzona :szok:
yages
 
Posty: 48
Dołączył(a): 20 sie 2010, o 20:30

Postprzez limonka » 25 mar 2011, o 15:04

---------- 14:02 25.03.2011 ----------

yages napisał(a):
sikorka napisał(a): zreszta to ja zadecyduje o tym czy odpowiedziec czy nie, prawda? czuje dziwne wymuszenie - cat sie pyta wiec sikorka musi odpowiedziec


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Koleżanka nie zadała tobie pytania innego niz z tematyki którą TY sama pierwsza poruszyłas, więc jesli chcesz uzyskac jakiś przydatnych porad, miej na tyle szacunku i taktowności do trzecich osób,
Czyli więc to TY tylko możesz zadawac pytania?, a reszty obowiązkiem jest odpowiadac na nie, bez żadnych jakichkolwiek pytań związanych z tematem??obłęd i monologiczna abstrakcja a nie komunikacja
Naucz się tego że w społeczeństwie funkcjonuje taka zasada, w razie niejasnościi nie ścisłości lepiej niech ktoś się zapyta zanim napisze cos niezwiązanego z temat, Tak dziewczyna postapiła jak ucywilizowany człowiek, aby nie wybuchła awantura o to że odbiega od tematu.
Mahike zlinczowałaś, mimo jej ogromnego wkładu w udzieleniu pomocy, Cat również, to i ja się dołoże do twojej czarenj listy
W ogólę obracasz się wśród ludzi? bo zachowujesz się jak wynaturzona :szok:
:lol:

---------- 14:04 ----------

sikorka napisał(a):a w ktorym momencie udaje zdziwiona limonko?
na pytanie czy jestem w ciazy odpowiadam zgodnie z prawda - NIE WIEM. wspolzyje bez zabezpieczenia, a nie badam sie coziennie wiec nie umiem jednoznacznie odpowiedziec na pytanie. zreszta to ja zadecyduje o tym czy odpowiedziec czy nie, prawda? czuje dziwne wymuszenie - cat sie pyta wiec sikorka musi odpowiedziec
:roll:
zreszta nie jest tajemnica ze chce miec dziecko wiec tez moge sie od czasu do czasu zapytac o pewne sprawy zwiazane z dziecmi, ciaza niebedac jeszcze w tym stanie. to chyba oczywiste.

bianko, moj ostatni post dotyczyl wypowiedzi cat. moje 'dziwne' pytania sa dla mnie wazne wiec je zadaje i nic w nich dzwnego nie widze.
justo, a jak odrozniasz te hormony ciazowe od tych nieciazowych, np. przedokresowych albo wynikajacych z bolu glowy? 8)
tak teraz odpowiedzialas NIE WIEM...ale wczesniej nigdzie tego nie doczytalam...niczego nie musisz ...a szczegolnie tak sie obruszac bez powodu..troche zdrowego humorku sikorko:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez sikorka » 25 mar 2011, o 15:19

yages a co ma niby piernik do wiatraka co? do czego komu informacja czy jestem w ciazy by odpowiedziec na MOJE pytanie, w ktorym jasno zaznaczylam, ze chodzi mi o opinie bo GDYBYM byla w ciazy to moglyby mi sie przydac? :shock: co ma ustawa ktora wkleilam do mojej ciazy badz jej braku?

i nikogo nie zlinczowalam - wymyslasz teraz cos na swoj wlasny uzytek. :shock: widze ze strasznie wyolbrzymiles cala sprawe.

a od wynaturzonych to wyzywaj sobie tych ktorzy Ci na to pozwole - ode mnie won :!: jak masz zly dzien to sie w inny sposob wyrzyj, a nie na mnie. z kultura to sie Pan widze juz dawno minales.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez Sansevieria » 25 mar 2011, o 15:51

yages napisał(a):
sikorka napisał(a): zreszta to ja zadecyduje o tym czy odpowiedziec czy nie, prawda? czuje dziwne wymuszenie - cat sie pyta wiec sikorka musi odpowiedziec


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Koleżanka nie zadała tobie pytania innego niz z tematyki którą TY sama pierwsza poruszyłas, więc jesli chcesz uzyskac jakiś przydatnych porad, miej na tyle szacunku i taktowności do trzecich osób,
Czyli więc to TY tylko możesz zadawac pytania?, a reszty obowiązkiem jest odpowiadac na nie, bez żadnych jakichkolwiek pytań związanych z tematem??obłęd i monologiczna abstrakcja a nie komunikacja
Naucz się tego że w społeczeństwie funkcjonuje taka zasada, w razie niejasnościi nie ścisłości lepiej niech ktoś się zapyta zanim napisze cos niezwiązanego z temat, Tak dziewczyna postapiła jak ucywilizowany człowiek, aby nie wybuchła awantura o to że odbiega od tematu.
Mahike zlinczowałaś, mimo jej ogromnego wkładu w udzieleniu pomocy, Cat również, to i ja się dołoże do twojej czarenj listy
W ogólę obracasz się wśród ludzi? bo zachowujesz się jak wynaturzona :szok:

Zaraz zaraz - Sikorka napisała co czuje, czyli podzieliła się swoimi uczuciami. I w odpowiedzi od Ciebie Yages, o ile to można nazwać odpowiedzią, dostała nad wyraz krytyczną ocenę. Oraz pouczenia o zasadach obowiązujących w społeczeństwie :shock: . Oraz coś, co już podpada pod atak czyli "zachowujesz się jak wynaturzona". Pozwolę sobie zauważyć, że do linczu na Mahice to tu jeszcze moim zdaniem dosyć daleko, awantury jeszcze nie ma, ale faktycznie po Twojej wypowiedzi jest szansa. :?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron