Idę

Rozmowy ogólne.

Idę

Postprzez Księżycowa » 13 lis 2011, o 23:07

Piszę by się pożeganć. Nie chcę oschodzić bez pożegnania, bo było by to nie ok w stosunku do osób, które potrafiły okazać wsparcie przez te wszystkie lata, przez które tu byłam.

Do decyzji skłonił mnie fakt, ze pewne znajomości wystarczą, żeby nie ponosić odpoweidzialności za swoje zachowanie. Znajmości dają ulgi obrażania kogoś bez reakcji nawet najmniejszej na prośbę interwecji.

Wiem, ze moje zdanie się nie liczy i zostanie spusczone do kibla ale przykry jest fakt, że forum istnieje dla frekwencji a nie dla powodu, dla którego zostało założone.

Nie pasuję już tutaj... czytając swoje dawne wspisy uświadomiłam sobie, że to nie to samo ciepłe miejsce, gdzie można się poczuc lepiej jak dawniej a miejsce istniejące, by istnieć, by jakoś frekwencja wyglądała... szkoda, że jakoś jest do kitu... a jest wg mnie do kitu, pownieważ mija się ze swym przeznaczeniem, moim zdaniem.


Rządy ,,Twatrdej ręki" , czyli nowe zasady obowiązują tylko tych, co mają siedzieć cicho, żeby forum w się nie rozsypało. Nie będę ołamywać samej siebie i tkwić w czymś co jest fikcją, kłamstwem i obrzucaniem się miesem.
Ta decyzja chodzi mi po głowie od dawna a dzisiejsza sytuacjia mi uświadomiła, że to już nie jest miejsce dla mnie (wiec nie musisz się szczycić, ze to z Twojego powodu Forsakenie), utwierdziłam się w tym, co chciałam zrobić już dawno.

Wyniosłam już swoje korzyści z forum... sa też osoby, z którymi pozostaję w kontakcie poza tym miejscem i to jest tym dobrym co idzie ze mną dalej.

Pozdrawiam osoby, które były w krytycznych momentach dla mnie i dziękuję, że mnie wtedy wspierały z cierpliwością i nie opuściły kiedy było źle.
Wtedy był czas brania tego dobrego, jakoś przez dłuższy ostatni czas forum nie potrafi już pomagać i dlatego taka jest moja decyzja.

Powiedziałam, co chciałam powiedzieć, wytłumaczyłam się, bo chciałam, bo uzanłam, że to nalezy się wsztyskim, którzy byli ze mną w ciężkich czasach, bo chcę powiedzieć, ze nie zapomniałam i jestem wdzięczna.

Dla mnie etap forum zakończył się, choć żałuję, ze tak sie stało....

Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. :serce2:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Idę

Postprzez Bianka » 13 lis 2011, o 23:15

Kaśka nie wygłupiaj się, gorsze burze przetrwałaś :(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Idę

Postprzez Księżycowa » 13 lis 2011, o 23:20

Bianko nie mogę tkwić w takiej ściemie. Nie zgadza się to ze mną... po prostu.
Nie będę nabijać frekwencji dla czyichś korzyści... myślałam, ze forum jest dla nas... a się okazuje, ze nie ma odwagi przywrócić mu swej roli, bo się komuś koncepcja zawali... nie Bianko... ja się na to nie godzę i się wypisuję... ale jeszcze raz dziękuje :serce:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Idę

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 13 lis 2011, o 23:59

Nie do końca orientuję się w tym, co nazwałaś "Rządami Twardej Ręki" (bardzo rzadko tutaj zaglądam), ale szkoda, że odchodzisz ! ! !

Jednocześnie szanuję Twój wybór i mam nadzieję, że nie został on dokonany pod naporem buzujących emocji.

Jakby co - odzywaj się na PW !
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Re: Idę

Postprzez ewka » 14 lis 2011, o 00:07

Stanowczo protestuję!!!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Idę

Postprzez administrator_Paweł » 14 lis 2011, o 01:00

Kasiorku

działasz tak szybko nie dając szansy na spokojne przeczytanie wątku, rozważenie sprawy, nie dostawszy NATYCHMIAST reakcji jaką ode mnie oczekujesz zakładasz wątek w którym obrażasz i to forum i mnie, insynuując jakieś szemrane intencje:


kasiorek43 napisał(a):Do decyzji skłonił mnie fakt, ze pewne znajomości wystarczą, żeby nie ponosić odpoweidzialności za swoje zachowanie. Znajmości dają ulgi obrażania kogoś bez reakcji nawet najmniejszej na prośbę interwecji.

Wiem, ze moje zdanie się nie liczy i zostanie spusczone do kibla ale przykry jest fakt, że forum istnieje dla frekwencji a nie dla powodu, dla którego zostało założone.

Nie pasuję już tutaj... czytając swoje dawne wspisy uświadomiłam sobie, że to nie to samo ciepłe miejsce, gdzie można się poczuc lepiej jak dawniej a miejsce istniejące, by istnieć, by jakoś frekwencja wyglądała... szkoda, że jakoś jest do kitu... a jest wg mnie do kitu, pownieważ mija się ze swym przeznaczeniem, moim zdaniem.


Rządy ,,Twatrdej ręki" , czyli nowe zasady obowiązują tylko tych, co mają siedzieć cicho, żeby forum w się nie rozsypało. Nie będę ołamywać samej siebie i tkwić w czymś co jest fikcją, kłamstwem i obrzucaniem się miesem.


skąd wniosek że nie będzie najmniejszej reakcji? ile czasu dałaś mi na taką reakcję, zwłaszcza że jest niedziela wieczór?
skąd pewność że forum istnieje dla frekwencji ? nie sądzisz że to obraźliwe dla mnie i twórców stwierdzenie? powiem ci: dla mnie jest obraźliwe i przypominające stwierdzenia imprechy nt. zarabiania mojego na waszych sporach
ten sam poziom nie tylko absurdu ale i agresywnego z Twojej strony pomówienia

ma prawo Ci sie nie podobać forum, takie jakie jest, masz prawo narzekać, zostać lub odejść, ale nie masz w moim poczuciu prawa do obraźliwych ocen intencji moich i reszty załogi, to nie jest fair

Forsaken dostał ostrzeżenie a obraźliwy faktycznie z jego strony post został skasowany, szkoda że nie dałaś mi po prostu spokojnej chwili na rozeznanie sprawy a pozwoliłaś sobie na swoje krzywdzące interpretacje,
tyle z mojej strony
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idę

Postprzez Księżycowa » 14 lis 2011, o 01:27

Adminie być może tak to wtgląda ale zapewniam Cię, ze nie chodzi o to, by na moje tupnięcie działo jak chce i kiedy chce...

Napisałam do Ciebie pw ... odebrałeś... Po czym pojawił się Twój wpis na administracji, poczekałam jeszcze i .... odebrałam to jako brak odzewu i może dlatego tak to wyglądało. Być może pochopnie, być może żadnej babie się nie dogodzi, albo nie da się uszczęśliwić wszytkich wokół jakby się chciało.

Wiem w jakiej jesteś sytuacji, że musisz być bezsronny...
Być moze to wina mojego impulsu albo tego dziwnego odczucia, ze mimo wiadomości do Ciebie nie zareagujesz jak dawniej... licząc na naszą dojrzałość i myślenie w sporach. Może stąd wniosek, ze nie będzie reakcji.

Jeśli zrobiło się z tego pomwienie.. mogę przeprosić tylko... Uważam, że masz świętą cierpliwość ale też .... nie będę rozdraypwać, bo to bez sensu...
Może po prostu jestem za głupia na politykę forum, o której kiedyś bym w zyciu nie pomyślała... tak, wracam do kiedyś... znów... i przy każdej okazji, tak jak na administracji w wątku o przycisku IGNORUJ ktoś coś tam wylał z siebie, bo zwyczajnie to miejsce mogło być ważne dla niektórych.

Adminie napiszę szczerze, bo nie chcę by znów to wyglądąło na pomówienia, forum nie jest już takim miejscem i niektórych to kłuje (choć tu wypowiadam sie za siebie), i obawiams= się, że przy jakieś okazji jaka się nadarzy coś będzie w ten deseń owiedzianie... o tym jak było... I żeby było jasne co mam na myśli. Nie oczekuję cudu od Ciebie, ze będzie jak dawniej, bo to nie możliwe ale też (wybacz to tylko moje zdanie) mimo, ze jesteś świetnym adminem i brawo za bestronność i dystans, to poniekąd wg mnie w pewnej chwili za bardzo wierzyłeś w nasze opamiętanie i z tego powodu nie każdy już tak się tu otworzy jak dawniej... ale to ja to tak widzę... to nie jest zarzut... to jest wytłumaczenie tego co napisała, co wyszło jako pomówienie io mój foch...

Może po prostu z powodu tego poczucia wypowiadałam się podtekstami uszczypliwymi... ale to nie o to chodzi, ze administracja jest do bani...

Można to rozumieć jak się chce...
Ja dziękuje... udaneg poniedziałku
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Idę

Postprzez caterpillar » 14 lis 2011, o 01:44

Do decyzji skłonił mnie fakt, ze pewne znajomości wystarczą, żeby nie ponosić odpoweidzialności za swoje zachowanie. Znajmości dają ulgi obrażania kogoś bez reakcji nawet najmniejszej na prośbę interwecji.


ale znajomosci czgo? lub... kogo???

chce wiedziec!

moge zalatwic Adminowi tania whisky wzamian za usowanie kogo tylko bede chciala z forum :prosi: :prosi:

8) :wink:

a tak serio to wdech i wydech ..bo mysle kasiorku ,ze dzialasz pod wplywem emocji.

Dobrej nocy!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Idę

Postprzez andrzej83 » 14 lis 2011, o 02:07

Hej kasiek, brata zostawisz? :cry:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idę

Postprzez ewka » 14 lis 2011, o 08:03

Obrazek
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Idę

Postprzez agik » 14 lis 2011, o 10:13

Może to rzeczywiście dobry pomysł Kasiu, żebyś trochę odpoczęła od forum. Zajęła się swoim życiem- nauką i terapią, zamiast bardzo przykrymi i dołującymi pyskówkami w necie.
Patrzę na to co piszesz i jest mi bardzo przykro, ale przecież nie zrobię nic za Ciebie, a w dodatku wiem, ze mnie nie lubisz i nie szanujesz, więc się nie odzywam.
Ale mam oczy, to widzę. Uważam, że w tym momencie forum wsparcia jest dla Ciebie blokujące i odbiera Ci cenną energię, tak potrzebna do życia, a której masz tak mało... Trzeba się wypłakać, ale kiedyś w końcu trzeba przestać, a tutaj dostajesz zachętę wręcz, żeby nie przestawać, zamiast impuls nakręcający wolę walki, którą przecież masz.

I jeszcze jedno: Oskarżenia, które wysuwasz są wręcz surrealistyczne, bo na co frekwencja, na forum przy stowarzyszeniu non profit? Widzisz tu jakąś reklamę? To niby do czego ta frekwencja? Ma głaskać ego Admina? ;)

Pozdrawiam ciepło
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Idę

Postprzez sikorka » 14 lis 2011, o 11:27

kasiorku, rozumiem Cie calkowicie :pocieszacz:
zaluje tylko ze coraz czesciej odchodza ludzie stad tak fajni jak Ty a coraz wiecej zostaje awanturnikow i podjudzaczy :(

szanuje Twoja decyzje - wiedz ze bede o Tobie cieplo zawsze myslec :kwiatek:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Idę

Postprzez Marika18 » 14 lis 2011, o 13:58

Nie odchodź... Odkąd pamiętam Ty tu byłaś i Twoje rady były, są i będą potrzebne.
Marika18
 
Posty: 115
Dołączył(a): 17 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Idę

Postprzez oliwia » 14 lis 2011, o 14:40

kasiorku, jeżeli chcesz odejść z forum, masz do tego prawo i możesz to zrobić. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzisz, albo przynajmniej ukradkiem zaglądniesz. Ja Ci życzę wszystkiego co najlepsze, trzymam kciuki za maturę, pracę, Twoje przyszłe życie! Powodzenia!!! :kwiatek:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Re: Idę

Postprzez smerfetka0 » 14 lis 2011, o 15:25

Kasiorku my dawno nie gadalysmy bo jestesmy tak zabiegane, ale pamietam jak mnie wspieralas i siedzialas w nocy ze mna piszac do mnie jak bylam u stanu istnej wariacji, ostatnio mniej jestem na forum. ale odezwij sie czasem do mnie prosze. na privie zostawie ci maila bo nie pamietam czy masz moja nk jeszcze.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 526 gości