jesteśmy ekstra - BIS!!! :-)

Rozmowy ogólne.

jesteśmy ekstra - BIS!!! :-)

Postprzez Filemon » 11 sty 2011, o 03:50

przyznaję bez bicia... ;) że tytuł ściągnąłem od Honest, która mnie zainspirowała... :)

z tym, że mnie ciekawi JAK POSTRZEGAMY TUTAJ (na Psychotekście) JEDNI DRUGICH - ale właśnie W TYM POZYTYWNYM ASPEKCIE

innymi słowy, co się komuś w kimś innym podoba - tak na tyle, na ile zdołaliśmy się tu poznać...

ciekawi mnie, czy będą podobne odczucia różnych osób w odniesieniu do kogoś konkretnego i czy dana osoba, która przeczyta coś o tym jak inni odbierają jej EKSTRA (czyli pozytywne, przyjemne) strony będzie tym zaskoczona i wyda jej się to miłą niespodzianką czy raczej potwierdzi to jej własne odczucia... :)

-=-=-=-=-=-=-=-

to może ja zacznę, na zachętę... :)

mahika
- wydaje mi się... otwarta na świat i ludzi i z inicjatywą (na przykład w rozmaitych próbach radzenia sobie z własnymi problemami)... mam też odczucie, że jest odważna i uczuciowa... :)

kasiorek - lubię w Niej pewnego rodzaju delikatność i skromność, w moim odbiorze... :) mam wrażenie, że jest osobą, która nie narzuca swojego zdania innym, co mi się w niej podoba (i sam chciałbym mieć taką zaletę... ;) :P )

orm
- wydaje mi się bezpośredni oraz skłonny poświęcić swoją uwagę i czas po to by podzielić się swoim doświadczeniem jak również spostrzeżeniami, które mogą być komuś pomocne... do tego - inteligentny, bystry i z poczuciem humoru... :)

Sansevieria - sympatyczna, nieagresywna, inteligentna i doświadczona życiowo, w moim odczuciu...

marie - miła, ciepła dusza... potrafiąca okazać wsparcie i zrozumienie nawet osobom, które mogą być irytujące... (dla mnie, na przykład! :P ) przy tym inteligentna i... odważna, według mnie! :)

kici - empatyczna, ciepła, przyjazna, niekłótliwa i... zaradna życiowo, jak mi się zdaje :)

ewka - opanowana, zrównoważona, z wyczuciem, bez skłonności do ostrych konfrontacji, z poczuciem humoru i stosownym dystansem do siebie... a do tego dobra dusza chyba... ;) (w dosyć szerokim rozumieniu tego pojęcia)

-=-=-=-=-=-=-=-

no to tyle może na początek - bo nie wiem, może temat chybiony...?? :) albo może się nie spodoba...?? :roll:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mikidajlo » 11 sty 2011, o 10:08

Temacik super. Mnie się podoba.

Nad ludźmi pomyślę
Avatar użytkownika
mikidajlo
 
Posty: 728
Dołączył(a): 8 wrz 2008, o 11:57
Lokalizacja: łódź

Postprzez ewka » 11 sty 2011, o 11:16

No pewnie :D Jesteśmy ekstra... podwójnie :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez sikorka » 11 sty 2011, o 14:24

a pamietasz fil jak swego czasu (kolo roku temu) cat zalozyla IDENTYCZNY temat? ;)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez marie89 » 11 sty 2011, o 15:44

Ależ słodko...

Miodzio dla oczu;)

Obrazek



Filemonku Drogi :) :) :) :) :slonko:

Bardzo sympatyczna ta Twoja Inspiracja...

Przynajmniej mnie było NIEZWYKLE miło poznać obiektywną opinię na mój temat... Bardzo mi to schlebiło- a dodam... że jestem dość samokrytyczna i wszelkiego typu komplementy traktuje z przymrużeniem oka...

Rozpływam się :):):)


marie - miła, ciepła dusza... potrafiąca okazać wsparcie i zrozumienie nawet osobom, które mogą być irytujące... (dla mnie, na przykład! Razz ) przy tym inteligentna i... odważna, według mnie! Smile


Odpowiem więc bardzo nieskromnie- że się z tym zgadzam :mrgreen: :slonko:

Zawsze staram się być miła, dobroduszna... To mam "wklepane" w naturę... Inaczej nie umiem funkcjonować ;) I pałam- może nie tyle MIŁOŚCIĄ, co sympatią i tolerancją niemal każdego kogo napotkam na drodze... Ciężko jest mnie zrazić do siebie- nie wiem czy to wada czy zaleta :roll:

Co do ciepła...
Ostatnio ktoś powiedział, że jestem jak... mała bomba atomowa!!!:shock: :haha:

bo... robię w duszy coś takiego... swoją wrażliwością, że zmieniam ludzi... (w domyśle chyba, że zmieniam na lepsze:wink: )

Hmm;)

dalej...
Inteligentna... Zależy kiedy :shock: Do geniuszu mi jeszcze daleko :D :D :D a odważna... Tym stwierdzeniem mnie zaskoczyłeś Filemonku... Ja i odwaga? Hmm.. Nie wiem...


Dosyć o mnie;)

***

Wiecie.. ja jestem zdania, że w każdym człowieku drzemie zarówno dobro i zło... Parząc na kogoś zawsze... ZAWSZE.. staram się zobaczyć to co dobre... i najczęściej dobro dostrzegam;)

Nie przepadam za wydawaniem opinii... i "zamykaniem w ramy"... ale o swoich odczuciach mogę opowiedzieć (tzn opisać)

Już troszkę TUTAJ jestem... Nie za długo, nie za krótko...

I każda osoba poznana tutaj ma wielką wartość. Każde słowo jest cenne. Myśl. Pamięć. Wsparcie.

Nie znamy się.. a jednak jesteśmy w jakiś sposób dla siebie ważni. W specyficzny sposób :)

Czy to krytyka (dla mnie motywująca), czy też "kubeł zimnej wody" czy słowo zrozumienia i wsparcia, żarty... Dla mnie to cenne;)

Dlatego wielu z Was zapadnie mi w pamięć.


wera i oliwcia - odpowiedziały na mój pierwszy post;) więc zacznę od Was...

Wera - myślę, że jesteś bardzo silną kobietą, ciepłą, empatyczną, doświadczoną, zaradną, wrażliwą aczkolwiek twardo stąpającą po ziemi;)


Oliwia- w moich oczach jesteś niezwykle ciepłą, wrażliwą, przesympatyczną, przyjacielską, otwartą i rozsądną dziewczyną. Twoja obecność jest dla mnie ważna. Utalentowana!!!!! Bardzo lubię Twoje wiersze. Jesteś niezwykle serdecznym, dobrym człowiekiem...

Kilka miesięcy temu bardzo często słowem, radą wspierał mnie the hooded man Za co jestem mu bardzo wdzięczna...

Ceniłam jego zdanie. Myślę, że to człowiek bardzo inteligentny, pełny zrozumienia, rozważny, ciepły, szlachetny.

Wspominam też mile linespero, który co prawda przestał się udzielać na forum... ale okazał się bardzo ciepłym człowiekiem, wyrozumiałym, zdolnym, dobrym.

I ARRI- ;) same zalety...

PodniebnaSpacerowiczka toż to słoneczko nasze niezastąpione

wolfspider- wrażliwy człowiek, budzący sympatię... tylko WIĘCEJ wiary w siebie, Wolfi

KATKA- wrażliwa dziewczyna, ciepła, różowa:):):) cenię jej zaangażowanie w fundację i pomoc zwierzętom. Oby więcej takich ludzi.

mahika- tajemnicza.. ale to ogromny plus;), ma swoje zdanie i twardo się go trzyma, odważna, doświadczona, tolerancyjna, wrażliwa... może nawet bardziej niż to pokazuje, pogodna z niej duszka. Cenię konkretyzm i Twoje poczucie humoru;)

ewka- dojrzała, inteligentna, wyrozumiała... i konkretna. Gdy ma coś do przekazania robi to w sposób jasny, konkretny.
Pogoda ducha;) Psychotekstu :*

przyklejony- Ty jak coś napiszesz.. jedno zdanie... i wywołujesz burze we wnętrzu człowieka... Wg mnie to zaleta- pobudzić człowieka do refleksji... Konkretny, skryty, inteligentny. Zaczepny trochę ale w Twoim wydaniu to plus.

doduś- w moim odczuciu... dojrzały, opiekuńczy ale nie "zagłaszcze";), mądry, wrażliwy człowiek.

biscuit- bo ja wiecie... kocham ciasteczka:):):) i już w związku z tym nie jestem w stanie tej osóbki nie lubić ;p Ciekawa... zadaje trudne i zarazem trafne pytania. Specyficzne i lubiane przeze mnie poczucie humoru. Myślę, że jesteś osobą pewną siebie, silną. Wrażliwa;)


Ale się rozpisałam... Bo mi Admin ograniczenie znaków wprowadzi

:D

Więc dziś jeszcze...

Filemon :!: :cmok:

Gdybym byłą mężczyzną... to może kawka? :wink:

Na końcu o Tobie, żeby ciekawość wzmożyć:):):)

Według mnie Filemon to wszechstronny człowiek, niezwykle inteligentny I otwarty, odrobinę (no dobra.. więcej niż odrobinę) zadziorny :D , ale i bardzo wrażliwy, empatyczny, wykazujący troskę i zainteresowanie drugim człowiekiem, ma jasno wyznaczone zasady, miły, ciepły, kreatywny :) Oczytany :wink:Nierzadko zaskakujący;) I te poczucie humoru, które mnie doprowadza to cyklicznych ataków śmiechu.. Wystarczy jedno słowo i nawet najbardziej zachmurzona buzia się śmieje... Nie ma takiego drugiego Filemona na świecie jak ten nasz;)

Koniec.

Taaa.. i dobrze, że nie mam w zwyczaju podlizywanie sie ludziom, bo jeszcze ktoś by pomyślał, że Was na bóstwa mianuje za chwilę;)

Pozdrawiam Serdecznie

Marie89
marie89
 

Postprzez caterpillar » 11 sty 2011, o 15:49

a pamietasz fil jak swego czasu (kolo roku temu) cat zalozyla IDENTYCZNY temat?


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak zwal sie "pozytywka" chcialam go wyszukac wlasnie ale cholercia nie mamy wyszukiwarki do tematow!!!..i tak sobie pomyslalam ,ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo


Mozemy zorganizowac marsz do schowka na szczoki aby dali nam tu jaka wyszukiwarke tematow!

kto chetny zrobi transparenty :?: :?: :!: :!: :!: :szczotka: :szczotka:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 11 sty 2011, o 15:57

Ja robię transparenty :szczotka: na chętnego się zgłaszam!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez doduś » 11 sty 2011, o 15:58

doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez caterpillar » 11 sty 2011, o 16:02

ooo dziekowac ,dziekowac :D

ale transparenty by sie przydaly..i marsz tez :twisted:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Honest » 11 sty 2011, o 16:03




Doduś, jesteś wielki!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez doduś » 11 sty 2011, o 16:04

Honest napisał(a):
Doduś, jesteś wielki!!!


wysoki i owszem ;)
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez Honest » 11 sty 2011, o 16:06

doduś napisał(a):
Honest napisał(a):
Doduś, jesteś wielki!!!


wysoki i owszem ;)


No patrz jak trafiłam! :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez kajunia » 11 sty 2011, o 16:16

To może ja coś dorzucę :)

Abssinth- jedna z moich "ulubionych" postaci tutaj, w moim odczuciu bardzo tolerancyjna osoba, nienarzucająca innym swojego zdania, szanująca odrębności, inteligentna.

Kasiorek- bardzo wrażliwa w kwestii zwierzaczków, podobnie jak ja. Subtelna i prawdziwa.

Doduś- bardzo dojrzały, odpowiedzialny za swoje decyzje, trafnie oceniający innych (nawet jeśli te oceny są przykre dla odbierającego), uważam że to ogromna zaleta.

Orm Embar
- bardzo pomocny, konkretny, udziela w moim odczuciu wiele cennych wskazówek, również tych "praktycznych"

Sansevieria- inteligenta, empatyczna, tolerancyjna, cenię za nieagresywne przedstawianie swojego zdania i dojrzałość w kwestiach wiary- oby więcej takich katolików :)
Avatar użytkownika
kajunia
 
Posty: 517
Dołączył(a): 22 gru 2008, o 10:14

Postprzez sikorka » 11 sty 2011, o 16:25

doduś napisał(a):
wysoki i owszem ;)

no nie :shock: nie dosc ze z zarostem to jeszcze wysoki - no ideal wrecz :) :kwiatek2:
(a koscisty tez jestes czy raczej misiowaty?)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Postprzez doduś » 11 sty 2011, o 16:35

psia krew do diabła !! proszę się rozejść !! :lol:
(koscisty - zdecydowanie)
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 381 gości