Smierc Dziecka

Rozmowy ogólne.

Re: Smierc Dziecka

Postprzez Bianka » 21 mar 2013, o 22:33

Jaga strasznie współczuję :( u męża w rodzinie też stało się to samo, mały udusił się pępowiną :(
Żeby tej babie udowodnić winę, trzeba pewnie znać przyczynę..nie wiem czy kremacja po prostu nie będzie przeszkodą żeby jej tę winę udowodnić :(
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Smierc Dziecka

Postprzez ewka » 22 mar 2013, o 18:58

[*]

Strasznie mi przykro.
I straszne, że takie rzeczy się dzieją.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Smierc Dziecka

Postprzez Jaga82 » 23 mar 2013, o 23:15

To jest cholernie dziwny kraj. Przyczyna jeszcze nie jest znana, za prochami Maluszka musimy teraz czekać 4 tygodnie, by zrobić mu pogrzeb.
Powiem Wam, że jest mi jakoś lżej po tej wczorajszej wizycie. Może dlatego, że zobaczyłam tego Szkraba, pożegnałam się z nim, nie wiem.
Siostra trzyma się bardzo dobrze jak na taką tragedię. Też mówiła, ze się uspokoiła jak mogli Małego zabrać do domu na noc (w Nl jest taka możliwość), mogła Go przebrać, polezec z Nim w łóżku. Ma też niesamowite wsparcie ze strony swojego faceta, choć on chyba częściej od niej płacze.
Powiedziałam jej dziś, ze jeśli będzie jej bardzo źle to może pójść do psychologa. Powiedziała, ze wie o tym, ale na razie nie czuje takiej potrzeby.
A Malutki cudny... [*]
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Re: Smierc Dziecka

Postprzez Jaga82 » 23 mar 2013, o 23:18

Aaa i mówili, ze nie będą szukać winnych tego, co się stało. Doszli do wniosku, ze tak musiało być, ze Ktoś Gdzieś potrzebował ich Aniolka przy sobie.
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Re: Smierc Dziecka

Postprzez Bianka » 25 mar 2013, o 20:46

Jaga to straszne, dla Aniołka [*] Trzymajcie się!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 268 gości

cron