Idę

Rozmowy ogólne.

Re: Idę

Postprzez Forsaken » 14 lis 2011, o 19:25

No to wypadaloby by i Forsken sie odezwal... Hmm, czuje sie niejako glownym winowajca Twojej decyzji. Choc piszesz ze to nie moja zasluga, wymienilas mnie jako jedynego immiennie, dzieki za wyroznienie :P
Oczywiscie nigdy nie poczytalbym sobie tego za zasluge, a co najwyzej za przewine. I dlatego chcialbym Cie tu osobiscie i publicznie przeprosic, za to ze urazilem Cie moim wpisem. Prosze Cie rowniez zebys jednak nie odchodzila... Wprawdzie nie zawiazala sie miedzy nami zbytnia nic sympatii, ale uwazam ze kazdy ma tu prawo sie wypowiadac, rowniez ludzie z ktorymi sie troche "tarmosze"... Jezeli pomoze Ci to w zmianie decyzji, chetnie sie zadeklaruje ze nie bede sie juz wogole do Ciebie odzywal bezposrednio, ani posrednio (chociaz sam nie wiem co to moze znaczyc).
Kasiorku, wez prosze poprawke na moj stan, i nie dokladaj mi jeszcze kolejnego poczucia winy do mojej i tak ciezkiej juz sytuacji. Mozesz byc pewna ze w zyciu nie przeprosilbym Cie, na gdyby zadal tego ode mnie admin, lecz widzac do czego doprowadzily moje slowa, szczerze ich teraz zaluje, wstyd mi za siebie i przepraszam Cie za nie. Nie chcialem sie tak zachowac...
Licze ze jeszcze przemyslisz swoja decyzje, bo autetyncznie uwazam ze to forum bedzie bez Ciebie ubozsze 8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Idę

Postprzez marie89 » 14 lis 2011, o 19:35

Kasiu...

Podejmuj decyzje zgodne z samą sobą.

Fajna z Ciebie dziewczyna. Niezwykle wrażliwa. Pracowita, masz marzenia...

Jesli chcesz odpocząć od tego miejsca - odpocznij. Nie mów jednak, że nie ma tu dla Ciebie miejsca... Jest i zawsze będzie.

Trzymaj się.

Przytulam Cię ciepło.

PS: Nie daj się ponosić emocjom...
marie89
 

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 612 gości